1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

PhotoShop Sitemizde

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 4 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Online olarak resimler üzerinde basit değişiklikler yapabileceğiniz, efektler uygulayabileceğiniz ve metinler ekleyeceğiniz bölüm artık ÇerezLİNK menüsü altında [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] adı ile yayında.

Bu bölümde düzenleyeceğiniz resimleri ister bilgisayarınızdan isterseniz herhangi bir linkten seçebilirsiniz. Hatta kendiniz bu bölümde yeni bir resim oluşturabilirsiniz. Düzenleme sonrasında bilgisayarınıza kaydedebilir ya da [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] sitesine uplad edebilirsiniz. (Kayıt için File/Save menüsünü izleyin)

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] sitesine upload ettiğniz resmin url sini alıp resminizin foruma gösterimini de sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bu bölüm açılışta İngilizce menülere sahip ancak siz Languge menüsünden Türkçe seçip tüm menüleri Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Baktım şimdi güzelmiş teşekkürler
    Kesinlikle benim işime yarayacaktır bi ara fena takmıştım photoshopa :)

3. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Bu tarz şeylerle uğraşmayı pek beceremiyorum ama kurcalarım bir ara .. :)

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Aslında sadece kolay resim uplaod için bile kullanılabilir. File/Save bölümünde uplaod için bir site sunuluyor :)

Sayfayı Paylaş