1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Php scpritli siteye

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve CAYİT tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. CAYİT

CAYİT Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    MONTAJ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    0 ÇTL
    Php scpritli siteye nasıl seo kurulur detaylı anlatım yaparmısınız .

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Uyumlu seolar var üzerine kurulabilecek nitelikte. Ancak her seo her scripte uymaz. Hangi scriptten bahsettiğini söylersen yardımcı olmaya çalışırım.

3. CAYİT

CAYİT Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    MONTAJ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    0 ÇTL
    program scpriti..

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Cayit. Seo için program scripti diye bişey olmaz. Her script için farklı bir SEO gerekir çünkü çalışma mantığı hepsi için farklıdır. Bazı php scriptler içinde zaten barındırıyor bunu. Örneğin drupal, wordpress vs. Hatırladığım kadarı ile joomlaya ekxtra olarak yükleniyor.

Forumlar için ise bu biraz daha zor. vBulletin son 4.x sürümü ile içerisine basit SEO uygulaması entegre etti ancak diğer forum sistemlerine entegre bir seo yok. Harici olarak yüklemen lazım. Bizim kullandığımız seo da lisanslı bir uygulama.

Yani kısaca şunu yapamazsın. Ben bir php script yazdım benim yazdığım bu script için seo uygulaması lazım diyemezsin. Bu durumda seo'yu da kendin oturup script içerisinden halletmelisin.

5. CAYİT

CAYİT Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    MONTAJ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    0 ÇTL
    peki arama motorlarına daha iyi kayıt yapmak istiyorum sadece google degil .. onu nasıl yapabılırız

Sayfayı Paylaş