1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Pınar Altuğ’un Instagram ve Twitter hesabı hacklendi

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 7 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Etiketler:
  1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

Bodrum Yalıkavak'ta kendi adını taşıyan bir mağaza açan Pınar Altuğ’un sosyal medya hesabı hacklendi. Yeni Instagram hesabı açan Altuğ, dostlarından yardım bekliyor.

Güzel oyuncu son zamanlarda kendi el emeğini de taşıyan bir sürü renkli şey üretiyor. Dükkanında; yastıklar, aksesuarlar, takılar, havlular ve plaj çantaları gibi onlarca ürüne yer veren Altuğ, kızı Su ve eşi Yağmur Atacan’la çekildiği fotoğrafı; “Herkese iyi bayramlar!!! Maalesef Instagram’im ve Twitter’im hacklendi, yeni hesabımı duyurmam için bana yardim ederseniz sevinirim” notuyla paylaştı.

K:Sözcü.

Sayfayı Paylaş