Magazin Pınar'dan Veda Öpücüğü

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,842
Beğeniler
6,505
Şehir
Seattle.
#1
Pınar Altuğ- Yağmur Atacan çifti önceki gün Bebek'teydi. Eşiyle bir kafede kahvaltı eden Altuğ, mekan çıkışı habercilerle sohbete daldı.

Bu sohbet uzayınca Atacan'ın kendisini beklediğini unutan oyuncu, cipine yöneldiği sırada eşini fark etti ve "Seni unuttum, gel bir öpeyim" deyip onu dudaklarından öperek kendini affettirdi.

YAĞMUR ATACAN NE İŞ YAPIYOR?

Bir dönem televizyonlarda sıkça gördüğümüz Yağmur Atacan evlilikten sonra bir anda kameralardan uzaklaşmıştı. Bir ara müzikle ilgilenen Atacan, şu an ne işle meşgul olduğunu bir röportajda anlatmıştı.

Yağmur Atacan'ın kariyer planı nedir?

Özel hayatımda özel ticari işlerim de var. Para kazanma işini daha çok o ticari faaliyetlerimle sağlayıp, daha çok film yapmayı planlıyorum. Sadece seçici olma adına planlamam var.

Ticaret yaptığınız sektör hangisidir?

Bunun fazla yayılmasını istemiyorum, çok fazla insanla paylaşmıyorum.

Yaptığınız işi paylaşmayabilirsiniz ama hangi sektörde olduğunu da gizli tutmak istemenizi anlayabilmiş değilim.

Dış ticaret gibi, serbest meslek yani. Tek bir sektörle uğraşmıyoruz. O dönemin aranan ürünleri neyse onlarla ilgileniyoruz.

Ne yapıyorsunuz?

Bazı ana firmalara ithalat konusunda yardımcı oluyoruz, aracılık yapıyoruz. Tedarikçilik yapıyoruz.

Yaşının Pınar Altuğ'dan genç olması, minyon tipinizin de yaşınızı olduğundan daha az göstermesi nedeniyle bir hayli eleştiri konusu oldunuz. Bu süreci aşırı bir karşı tepki göstermeden atlatmayı nasıl başardınız?

Reaksiyon göstermedim çünkü söylediğiniz süreci ben yaşamadım. Magazin basını kendi arasında yaşadı. Pınar'la beraber olmadan önce de ben dizilerde oynuyordum, çok iyi bir sinema filmi çekmiştim. O yüzden o kameraların arasından geçip gidiyordum, ama bana soru sormuyorlardı. Beni fark etmeleri gerekmiyormuş demek ki.

 
Top