1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

PKK Gerçekten Bitirilmek İsteniyor mu?

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve kısacaben tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. kısacaben

kısacaben Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Yıllardır can yakan pkk karsısında neden türk silahlı kuvvetleri yetersiz kalıyor ve yıllardır bu büyük sorunu çözemiyoruz? Arkasında kimler olduğu neden net olarak açıklanmıyor bilinmemesi mümkünmü? Dağdaki köpeklerle uğrasılıp baş köpekleri neden hala cezalandırılmıyor? Terörü ülkece lanetliyoruz iyi güzel lanetleyelim her birlikte sokaklarda el ele tutusup lanet terör die haykıralım şehit cenazelerine bakanlar basbakan meclis üyeleri gelsin allah onların cezalarını verecek dercesine nutuk atsınlar ama bitirmek için girişimde bulunmasınlar. aksine kendilerine teslim edilenleri bile hoşgeldin partileri ile karşılayıp baş köşeye oturtsunlar meclisten bir parti terörist taziyelerine gitsin bir basbakan [SAYIN] apo ile çok saygın düeloglara girsin ıraktaki terörist destekcisinin ayaklarına gitsin yine o çok saygın konusmalar yapsın türban açılımı ile attığı bombadaki gibi laik gayrilaik ayrımından sonra sen türk ben kürt ayrımına ön ayak olsun saygın şehitlerimize kelle kelimesini kullanacak kadar gaflete düşşsün. kendisi yüzlerce koruma ile dolanırken sınıra 19 yasındaki 4 aylık fidanları uygun görsün sornada su bol lanetli terör neden bitmiyor sorusuna cevap arayalım. 4 ayda o asker ne öğrenebilir ? acemilik çay kahve tasıma ile geçse bir iki silah tutsa tabi içi mermisiz dağda bir keklikden baska ne olabilir askerimiz ? karşısında kim var daha çocukken kaçırılıp dağlarda yıllarca eğitim gören teröristler. ve dağları bilmeyen Türk askerleri evet evet hiç anlam veremiyorum bu terör neden azıtıyor neden şehit ağacında yer kalmadı ? Bizim Türk milleti kadar bayrak vatan millet düskünü tek bir millet yoktur ki bir şehit babası evladının naası basında 10 evladım olsa onuda feda vatan sağolsun diyebiliyor ama bu duyguyu yasamayan bilmez oğullarını askere göndermeyen bir basbakan hiç bilemez vatan sevgisini şehitlik mertebesni ve askerlik kutsalıığını o ancak şehit cenazelerine yüzlerce koruma ile gelip lanet dağıtır teröre Bu ülkede yağmur duasına çıkar gibi teröre lanet edip terörü arındıracağımıza inandığımız sürede o lanetlenmiş terör son bulmaz. Ergenekon safsataları ile ugrasacaklarına aynı hassasiyeti biraz teröre gösterseler biraz istihbaratlara kulak tıkamasalar mesafe katedilirdi...

Sayfayı Paylaş