“PKK ve YANDAŞLARINI ÜLKEMİZDE İSTEMİYORUZ!” - İmza Kampanyası -

wien06

V.I.P
V.I.P
Katılım
30 Ags 2007
Mesajlar
6,184
Beğeniler
155
Yaş
49
Şehir
Viyana
#1
BÜYÜK TÜRK MİLLETİ OLARAK;

Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti topraklarında "DEMOKRATİK AÇILIM" adı altında uygulanan ve kabul edilemez politikaların sonucu olan, "PİŞMANLIK KANUNUNUN" çatısı altında sınırlardan giriş yapıp, törenlerle bir "KAHRAMANMIŞLARCASINA" karşılanarak ve TESLİM olmadıklarını, yaptıklarından ASLA PİŞMANLIK duymadıklarını dile getiren KATİL 34 PKK lının ve onlara destek veren Kişi/Kişileri YÜCE TÜRK MİLLETİ OLARAK; Türk Ceza Yasası’nın 221. maddesinin 2. fıkrasından yararlanmalarını ve SERBEST bırakılıp affedilmelerini ayrıca Ülkemiz sınırları içerisinde yaşama haklarının verilmesini İSTEMİYORUZ!

Saygılarımızla;
YÜCE TÜRK MİLLETİ


Eger sizde bu kampanyaya destek olmak burda benimde bir imzam olsun diyorsaniz asagidaki “PKK ve YANDAŞLARINI ÜLKEMİZDE İSTEMİYORUZ!” yazan yere tiklayip kampanyaya katilabilirsiniz.

 

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,873
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#3
İmza kampanyası işe yararmı dersiniz yani bir nevi açılıma tepki anlıyorum ama bence yeterli değil tepki sandıkta konulur herkez bir şeylerden şikayetçi ama bugün seçim olsa aynı partiler belkide daha fazla oyla iktidarı devam ettiriyor. bir kilo kömüre oy satarken iyi ondan sonra bu ynlıs şu yanlıs asıl yanlış açılım değil pkk yı meclise sokmak meclis tv yi kaç kişi izliyor bilmiyorum ama adamlar açık açık pkk nın ta kendileri olduğunu ilan ediyorlar kamoyu şimdi üç beş çakal aramıza katıldı diyor bende diyorum ki siz onların başlarını baş tacı ettiniz yüce meclise soktunuz şimdi hiç sitem etmeye hakkınız yok akp ve dtp ye oy verenlerin cezasını tüm Türkiye çekiyor. bugün yaşanılanlar daha yasanmadan hamile kadının çocuk geliyor çığlıkları kadar netti zamanında kişisel çıkarlar için kulaklarını tıkayanlar gözlerini kapayanlar bile bugün açılıma tepkili olmus hayret........
 
Top