1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

platonik aşklara...

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve Melek tarafından 9 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. Melek

Melek Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    45 ÇTL
    Biliyorum..Boşuna takip ediyor seni gözlerim.Bir bakışına muhtaç olsa da yüreğim farkındayım umutlarımın çıkarsız olduğunun..Yok yere seni arıyor yok yere seni buluyorum her şarkıda..Yok yere kalem sallıyorum boşyere ağlarken senin için..Farkındayım seni özlemenin , seni beklemenin , seni istemenin sonunun olmadığının..Yüreğimin gözlerini arayıpta bulamadıklarında onunlasın biliyorum..Rahat ol '! Bunu bilmek canımı sandığındanda fazla acıtıyor..Kendime lanet , sana isyan ediyorum..Birkaç isyankar anın ardından en durgun denizlerin en derin mavisi gözlerin geliyor aklıma . Vazgeçiyorum isyanlardan ve lanetlerden..Bilsem de bu büyünün bozulacağını tekrar kanıp gözlerine kapılıyorum hayallere.Farkında olsamda bu oyunun yeniden başlayacağının , farkında olmasanda benim bu oyunu en başından defalarca kez oynadığımın
    FARKINDA OLMASAN DA BEN HEP GÖZLERİNİN YANINDAYIM !!!

2. fırtına

fırtına Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    20
    Meslek:
    serbest hemde çok serbest
    Yer:
    ist
    Banka:
    1 ÇTL