1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Point Blank Dünya Şampiyonası

Konusu 'Pc Oyunları' forumundadır ve Navidades tarafından 8 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. Navidades

Navidades Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Merhabalar arkadaşlar.
    Point Blank geçen ay Endonezya’ya takım göndermiş, daha yeni haberim oldu benimde. Nasıl katılabiliriz falan diye araştırdım. Turnuva PBIC diye geçiyormuş. Tüm dünyada Point Blank oynayan ülkeler her sene bir ülkede toplanıp o senenin dünya birincisi seçiliyormuş falan. E tabi takım şart öyle tek başına kazanma diye birşey yok.

Unutmadan 8 Haziranda yani okulların kapandığı gün oyuna giren herkese son çıkardıkları pompalı tüfekten vereceklermiş. Benim gibi pompalı maçı tutkunları için kaçmaz fırsat.
    Oynayan arkadaşlar var mı? Klan falan kurabiliriz. Yaz geliyo malum, daha turnuvası falan bol olur bu oyunun...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Ziyaretçi

Pompalı turnuvası yapsalar çok harika olurdu. Düşünsene sadece pompalılarla dalacaksın ortama. Yarın girip bakmak lazım PBlanke. Şu Endonezya durumu çok havalı aslında aralarında olmak isterdim kendim.

Sayfayı Paylaş