Polat Kocaoğlu Olin Edirne'de!

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Olin Edirne, geçen sezon Antalya Büyükşehir Belediyesi forması giyen Polat Kocaoğlu'nu renklerine bağladı.
Beko Basketbol Ligi'nin Edirne temsilcisi Olin Edirne, Antalya Büyükşehir Belediyesi oyuncusu Polat Kocaoğlu ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Olin Edirne Genel Menajeri Serdar Yiğitsoy, yaptığı açıklamada, Polat Kocaoğlu gibi tecrübeli ve geçmişi başarılarla dolu bir oyuncuyu kadrolarına kattıkları için mutlu olduklarını söyledi. Yiğitsoy, transferlere devam edeceklerini ifade ederek, ''Polat Kocaoğlu'nun önümüzdeki sezon hem Beko Basketbol Ligi'nde hem de Avrupa kupası maçlarında takımımıza önemli katkılar sağlayacağı açıktır. Polat tecrübeleriyle önümüzdeki sezon takım arkadaşlarına da önemli bir deneyim aktaracak ve hedeflerimize ulaşmada önemli görevler üstlenecektir. Planlarımız içinde olan bir transferi daha gerçekleştirdik. Transfer programımızı aksatmadan sürdürüyoruz. Taraftarlarımız transfer haberlerimizi beklesinler'' dedi.

POLAT KOCAOĞLU

1979 doğumlu 2.05 boyundaki Polat Kocaoğlu, formasını giydiği takımlarda 4 numaralı pozisyonlarda görev aldı. 1996 yılında Tofaş'ta başladığı basketbol kariyerinde, Oyak Renault, TED Kolejliler, Erdemir, Darüşşafaka, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde oynadı.

Geçen sezon Antalya Büyükşehir Belediyesi forması altında 32 maçta ortalama 28.51 dakika süre
 

Benzer konular

Top