1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Polis Akademileri de Öğrenci Affı Kapsamında

Konusu 'Öğrenci Salonu' forumundadır ve kelebek tarafından 22 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ankara - Polis Akademisi ve bağlı yükseköğretim kurumlarında ön lisans ve lisan düzeyinde öğrenim görürken 7 Haziran 1995'ten itibaren ilişiği kesinlere de af geliyor.
    Öğrenci affına ilişkin kanun tasarısının TBMM Genel Kurulundaki görüşmelerinde, verilen bir önergeyle, Türk Silahlı Kuvvetlerine bağlı eğitim kurumlarının (GATA, Harp Okulları ve Astsubay Meslek Yüksek Okulları) yanı sıra polis akademisi ve bağlı yükseköğretim kurumlarında ön lisans ve lisans düzeyinde öğrenim görürken 7 Haziran 1995 tarihinden, kanunun yürürlüğe girdiği tarihe kadar ilişiği kesilenlerin, kanunun yürürlüğe girdiği tarihten itibaren 2 ay içinde başvurmaları halinde YÖK tarafından askeri okullar dışındaki fakülte veya yüksekokullara yerleştirilmelerine imkan tanındı.

Sayfayı Paylaş