1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Polis Düşük Bele Ceza Kesti

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve kelebek tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Son yıllarda gençler arasında yayıgın olan düşük belli bol kesimli pantolonlar, ABD'nin Florida eyaletinde her an başa bela olabilir. Riviera Beach kentinde yaşayan 29 yaşındaki Kenneth Smith, işte böyle bir pantolon giyerek sokağa çıktı ve pantolonu yüzünden tutuklandı.

Çünkü bu yaz başında belediyenin aldığı "iç çamaşırı göstermek yasak" kararının, kent sakinleri tarafından da onaylanması üzerine, polis artık iç çamaşırları gözükenleri tutuklayabiliyor.

İlk aşamada, polis merkezine götürülüp ifadesi alınan Smith, 150 dolar para cezası ödeyerek serbest kaldı. Ancak uygulamaya göre aynı suçu bir daha işlediği takdirde, 30 gün hapis cezasına çarptırılabilecek.

2. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Güzel bi uygulama aslında.

3. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.758
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    333 ÇTL
    Türkiye de uygulansa herkes hapse girer heralde...

4. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Bizimkilerin ayarı yok.Tamam hani açık giyin eyvallah da bazen afedersiniz "Oha" dediğim oluyor.

Sayfayı Paylaş