1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Polis Okulu ve Akademisi kapanıyor

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Polis Okulu ve Akademisi'nin kapısına kilit vurulmasına ilişkin Güvenlik Paketi'ndeki kritik düzenlemeler, Meclis İçişleri Alt Komisyonu'nda kabul edildi.

Muhalefetin itiraz ettiği ancak AK Partililerin oylarıyla kabul edilen düzenlemeye göre Polis Okulu'ndaki 300 öğrenci eşdeğer liselere, Polis Akademisi'ndeki 1300 öğrenci de YÖK'ün belirleyeceği İktisadi ve Ticari Bilimler Fakülteleri'ne gönderilecek.

Polis Akademisi'ndeki 400 yabancı öğrenci ise belirlenecek başka bir okulda eğitimlerine aynı şekilde devam edecek. İçişleri Bakanlığı yetkilileri Alt Komisyon'a, yabancı öğrencilerin durumlarının ülkelerinin Ankara'daki büyükelçilikleriyle görüşüldüğü, bir hak kaybı yaşamayacakları bilgisini verdiler. Akademi'deki 193 öğretim üyesi de boş bulunan akademik kadrolarda değerlendirilmek üzere YÖK emrine verilecek.

kAşİf ve patik bunu beğendi.
  2. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    512 ÇTL
    Gündemden çok uzak kaldım, bunun için sebep ne? Yani gerekçeleri?

3. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.751
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.464 ÇTL
    sonuçları ne olacak pek merak ediyorum..

Sayfayı Paylaş