1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Polis tekmesi bebeğini düşürdü

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 6 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Polisin öğrencilere müdahalesi sırasında 19 yaşındaki Ö.E. bebeğini kaybetti.[​IMG]

Bazı ajanslara düşen bir habere göre Başbakan Tayyip Erdoğan’ın rektörlerle düzenlediği toplantıyı protesto eden öğrencilere polisin müdahalesi sırasında 19 yaşındaki Ö.E. karnındaki bebeğini kaybetti.

Taksim İlk Yardım Hastanesine kaldırılsa da bebeğini kaybeden Ö.E., ''Polislere ‘vurmayın hamileyim’ dememe rağmen karnıma tekme ve coplarla vurdular'' dedi.

İHD Avukatlarından Gülizar Tuncer'i arayıp bilgi almak istediğimizde Tuncer, olayın doğru olduğunu söyledi. Tuncer, Ö.E.'nin bebeğini kaybettiğini ve şu anda konuşamayacak durumda olduğunu da belirtti.

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    En önde bulunan polislerin de numarası yoktu. Bu bir tesadüf mü???
    Bu öğrencilere yapılan şey linçten başka birşey değil. Bu polislerin başlarının hanii o büyük abilerin hani oo din imanla başa gelen abilerin kitabında doğmamış çocuğu katletmek mi yazıyor.. Ş*refsizlikten başka birşey değil bu.
    Yunanistan daki öğrenci olaylarına bakıyorum bir de ülkeme... Utanıyorum bu polis müsvettelerinden

Kızıl_Mavi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş