1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Port acma

Konusu 'ÇerezRadyo' forumundadır ve Hazangülü tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Flatcast Port açma çok basit olmasına rağmen birçok üyemiz ve flatcast kullanıcısı hala bu soruna bir son verememiş durumda. Bu nedenle bir videolu

anlatım hazırlama gereği duyduk. İndireceğiniz bu video sayesinde canlı olarak hangi işlemleri yapmanız gerektiği aşamalı olarak verilmiştir. Videodaki
    tek eksik benim ekran kartının azizliğine uğramam oldu Wink Sadece bir iki yerde küçük donmalar oluşmuş Rolling Eyes Ama videonun genelini izleyen birisi bu
    işlemi sorunsuz şekilde halletmesi lazım.

Anlatımımız Zyxel modem üzeri yapılmıştır. Benim modem Zyxel olduğu için başka anlatımlar sunamayacağım maalesef Laughing

Ama genel olarak hangi aşamaları yaptığımızı izlerseniz sizler de kendi modemlerinizde bu işlemi uygulayabilirsiniz.

Too many users downloading right now. Please try again in two minutes or get a PREMIUM-Account şeklinde bir uyarı verebilir indirirken. Free olduğu için premium ların daha az download yaptığı bir zamanı gözlemeniz gerek Wink

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

alinti

Sayfayı Paylaş