Prens George'un Anaokuldaki Ilk Günü

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1

İlgiltere'de günün konusu, günün olayı.

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabet'in torunu ve Kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ile eşi Cambridge Düşesi Kate'in oğlu Prens George'un anaokuluna başladığı ilk günden kareler basına yansıdı. Küçük prens babasının gittiği anaokuluna başladı.İngiltere Kraliyet ailesinin 2 yaşındaki üyesi Prens George'un anaokuluna başladığı ilk günden kareler İngiltere'de günün konusu oldu.

FOTOĞRAFLARINI DÜŞES ÇEKTİ

Kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Cambridge Dükü William ile eşi Cambridge Düşesi Kate'in ilk çocuğu Prens George'un anaokuluna başladığı ilk günün fotoğrafları, annesi Kate tarafından çekildi. Fotoğraflar, kraliyet çiftinin resmi konutu Kensington Sarayı tarafından Twitter üzerinden paylaşıldı.

Prens William ile eşi Cambridge Düşesi Kate'in oğlu Prens George
YENİ BİR METOTLA EĞİTİLECEK

Prens George'un başladığı İngiltere'nin Norfolk kentindeki Westacre Montessori Kreşi, İngiltere'nin en iyi anaokulları arasında yer alıyor. Okulun eğitim ve öğretim alanında çocukların öğrenmelerinde kendi sorumluluklarını aldıkları yeni bir metot olan İtalyan doktor Maria Montessori tarafından geliştirilen ilkelerle eğitim verdiği biliniyor.PRENS WİLLİAM'IN OKULU


Prens William da aynı anaokuluna gitmişti. Westacre Montessori Anaokulu'na Kraliyet ailesi üyesi olarak ilk defa Prens William gitmiş, saraydaki alışıla gelmiş eğitim yerine devlet okulunda eğitim gören ilk Kraliyet ailesi üyesi olmuştu.


 

Benzer konular

Top