Magazin Prens Tavlamak Zor İş

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1
İYİ BİR AŞÇI

Sarayda aile sıcaklığından uzak kalan Prens William, üniversite eğitimi sırasında tanıştığı ve beraber yaşamaya başladığı Catherine'in mutfaktaki yeteneğinden çok etkilenmiş. Annesi çok iyi bir aşçı olan Catherine, lise yıllarında mutfak sanatları üzerine kurslara gitmiş.

SPOR DELİSİ

William'ın spora olan merakını bilen Catherine, aklınıza gelebilecek neredeyse her spor dalında özel hocalardan ders almış. Her stilde mükemmel yüzen Catherine, kayak konusunda da çok başarılı.

GİYSİLERİN EFENDİSİ

Catherine, Prens ile nişanlandıklarını açıkladıkları günden bu yana giyim konusunda tek bir hata bile yapmadı. Stilistlerden ders alan Catherine, vücut hatlarına en uygun kesimleri ve kumaşları bilerek alışveriş yapıyor

MAKYAJ DERSİ

Prens William, bakımsız kızlara olduğu gibi aşırı gösterişlilere de ilgi duymuyor. Bu yüzden Catherine, henüz ilişkilerinin ilk yıllarından itibaren ünlü bir makyözden doğal makyaj yapmak için ders almış. Düğününde bile kendi makyajını kendi yapmış!

DEKORATÖRDEN FARKSIZ

Prens William ile paylaştıkları ilk evden itibaren Catherine, yaşadığı yeri güzelleştirme konusunda bir uzman. Bu konuda sıklıkla özel uygulama derslerine de katılarak bilgisini artırıyor.

 

Benzer konular

Top