Profil Görünüm Ayaları Artık Türkçe

Takım
GALATASARAY
Profil görünümünü özelleştirmek isteyen üyelerimiz menülerin İngilizce olması nedeni ile zorlanabiliyorlardı. Artık Türkçe menülü olarak düzenleme yapabilirsiniz.

wien06

V.I.P
V.I.P
Hocam kusura bakmayin buna tesekkür edemiyorum.Cünkü profilimi elimde ingilizce sözlü tan 3 saatte düzenledim:)

Takım
GALATASARAY
Hocam keşke o zaman konu açarak çevirileri yapsaydınız :) Üyelerimiz de sözlük yerine konunuza bakarak ayarlarını rahatlıkla yapabilirdi :)

Hazangülü

Forum Onuru
:))) ben hic beceremedim di :)) sonra Angellere gidince o birkac ayarini göstermisti :))))
Aslinda bu Admini güzel bir tozunu almak lazim :)bizi ugrastirir sonrada kolay olani aciklar :))

wien06

V.I.P
V.I.P
:))) ben hic beceremedim di :)) sonra Angellere gidince o birkac ayarini göstermisti :))))
Aslinda bu Admini güzel bir tozunu almak lazim :)bizi ugrastirir sonrada kolay olani aciklar :))
Cok haklisin yesim onunlada kalmiyor ikide bir tesekkürleride yok ediyor:)

Hazangülü

Forum Onuru
Yok yok korkma sen o birsey yapmaz :))) Tek Admin 6.7 tane görevli ile basa cikamaz :)) o bizlere kiya bilirmi ya :))) Bizim Admin birtanedir :))) biraz yag cekeyimki :))) biz onun tozunu alalim derken o benim tozu alicak :))