1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Pusu...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Evet, yine pusuya düştüm. Kim bilir bu kaçıncı? Kim bilir kaç kez daha düşeceğim... Ama ben yine inadına inadına yine kalkacağım... Her ne kadar hain pusularda da düşsem... Yılmadan, usanmadan, yorulmadan...
    Ben savaşımı tek başına veriyorum, bin orduya bedel yüreğim. Ben kılıcın keskinliğiyle değil, kalemimin gücüyle övünüyorum... En güzel düşlerime pusu atmaya kalktılar, yemedi. En güzel yarınlarımn önünü kestiler, yine yemedi. Ben onlara öyle bir pusu attım ki! Özgürlüğüm en değerli varlığım, her ne kadar kısıtlamaya çalışsalar da
    bu böyle... Bileğimi bükemeyenler, kalleşçe pusu kurdular. Ama ben yine yılmadım. Ben yine ayaktayım. İki kelimeyi bir araya getirmekten acizler laf ebeliği yapmakta, hoş kendileri de inanmıyor ya söylediklerine!
    Bu ne yaman çeliş ki böyle. Onlar geldikçe üstüme ben daha da giderim üzerlerine... Bükmeye çalışsalarda bileğimi onlara o zaferi yaşatmam... Tüm heveslerini kursaklarında bırakırım elbet... Ne pusulara düştü, kim bilir kaç yürek. Ne ciğerler yandı biri birinden acı...Kendi pusularında pusuya düşüreceğim ben onları... Söndüremesemde ciğerdeki yangınları... (Pusulara değil, gül bahçelerine düşün.(DİKENSİZ) EMİ

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Kaleminizi özlemiştim hocam. Yüreğinize ve kaleminize sağlık.

3. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Teşekkür ederim.