Quaresma neden gözaltına alındı?

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Katılım
8 Ekm 2011
Mesajlar
10,020
Beğeniler
3,354
#1
Q7 neden gözaltına alındı
Beşiktaşlı Ricardo Quaresma bir güvenlik görevlisine saldırmaktan dolayı dün gözaltına alındı. Q7, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Portekizli oyuncu yarın mahkemeye çıkacak.

Ocak ayında ülkesinde hırsızların saldırısına uğrayan ve bu dava nedeniyle Lizbon'a giden Quaresma, dün Adliye'ye gitti. Ancak bu sırada annesi, binanın yakınında kapkaççıların saldırısına uğradı. Q7, annesinin saatini kapabilmek için hırsızların peşinden koşarken, polis Quaresma'ya engel olmaya çalıştı.

Buna kızan Beşiktaşlı futbolcu, araya giren polise saldırdı. Yerel saatle 15.15'te gerçekleşen bu durum nedeniyle saldırıya uğrayan polisin hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Quaresma'nın, bundan dolayı ifadesi alınmak üzere gözaltında tutulduğu belirtildi.

Beşiktaş'tan izin alarak Portekiz'e giden ve davaya katılacak olan Q7'nin, annesinin saatinin çalınmasına çok sinirlendiği, ceketini bile fırlatarak kapkaççının peşinden koşmaya çalıştığı vurgulandı. Bu sırada emniyet güçlerinin engeliyle karşılaşan Q7'nin de dayanamadığı vurgulandı.

Siyah-beyazlılar, Q7'nin durumunu yakından takip ettiği, sürekli Portekiz'den bilgi aldığı belirtildi.
 

Benzer konular

Top