Radyo İçin Nick Nasıl Alınır?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,482
Beğeniler
9,017
Takım
GALATASARAY
#1
Radyo için nick belirleme olayını kendimde bilmediğim için hem öğrenmek hem de üyelerin bunu kolaylıkla halletmeleri için kendim üye oldum ve adım adım üyeliği açıkladım :) Artık kimse nicksiz kalmasın :D

Aslında bu konu forumumuzda vardı ancak resimler bende görünmüyor.


Flatcast Sistemine Üye Olma

Nick almak için önce alttaki linke tıklıyoruz.

FLATCAST - The Streamingsite for Webcasting

Açılan sayfada sol tarafta, alttaki resimde gösterilen bölüme tıklayarak üyelik işlemini başlatıyoruz.Yeni bir pencere açılacak. Bu pencerede verilen kodu hemen önündeki kutucuğa (büyük-küçük harf duyarlı) girip Next butonuna tıklıyoruz. (Sonraki tüm sayfalarda işlemleri yaptıktan sonra NEXT butonuna tıklıyoruz)Alttaki pencerede Cinsiyet, Ad ve Soyad bölümlerini dolduruyoruz. Ad-Soyad'ı atabilirsiniz.Yeni sayfada Kullanıcı Adı ve Şifremizi belirleyip E-Posta adresimizi giriyoruz. E-Posta adresinizi doğru girmelisiniz. Onay linki gönderilecek. (alttaki resim)Sonraki iki sayfayı tamamen boş geçiyoruz. (Sonraki tüm sayfaları Next diyerek geçebilirsiniz)

Bu sayfada isterseniz aldığınız Nick için bir renk belirleyebilirsiniz. Tercihli.Artık Nick alma olayının sonuna geldik. Alttaki sayfada Register butonuna tıklıyoruz.Close Window butonuna basıp çıkıyoruz. E-Posta adresimize bir doğrulama (onay) linki gönderilmiş olmalı. Posta adresimizi açıp linke tıklıyoruz böylece işlemimiz tamamlandı.Bundan sonra forumumuzda radyo açık olduğu zamanlarda aldığınız Nick ve belirlediğiniz Şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.


@SizinSesiniz bu konuyla ilgili güzel bir video eklemiş konunun sonuna. İlk mesajda da yer alsın :)

 

Hazangülü

Forum Onuru
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,280
Beğeniler
127
#3
Sanirim artik Tr den alinan nickler de gercek email isteniyor onay icin

Ve not Nikleriniz sifresini unutmayin yakinda nik almak parali olucak yani nck almak icin telden yada kontor kesilecek
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,482
Beğeniler
9,017
Takım
GALATASARAY
#4
Kesinlikle ücretli olmaz. Hotmail için de böyle bir söylenti çıkmıştı ancak olmadı. Her iki şekilde de hizmete devam edilecektir. Hotmail'in ücretli versiyonunda bazı avantajlar var. Flatcast üyeliği kesinlikle ücretli olmayacaktır ancak belki radyo acmak için ücret talep edilebilir. Gerçi onun da ücretli (reklamsız) ve ücretsiz sürümleri hep var olacaktır.

Gerçek mail verme olayına gelince. Onaylamanız gerekiyor. ilemiyorum onaysız giriş yapılabiliyor mu belki de oluyordur.
 

Hazangülü

Forum Onuru
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,280
Beğeniler
127
#6
insallah öyle sizlerin dedigi gibi olur adres yoluyacam burada ayni öyledi simdi 3.4 yuro ödüyorsun yeni uyelikte burayida öyle yapicaklar :))
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,482
Beğeniler
9,017
Takım
GALATASARAY
#10
Radyo için nick almak bu konuda detaylı olarak anatıldı arkadaşlar. Radyo dinleyecek olan arkadaşların kesinlikle kayıtlı nickle giriş yapmalarını rica ediyoruz. Kayıtsız girişte sizin adınıza başkalarının da girebileceğini unutmayın lütfen.
 
Top