1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Rapidshare Free Download Ekranında Değişiklik

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 10 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Rapid free download bolumunde yeni bir güvenlik kod sistemi getirdi. Önceki yönteme göre daha zor olan bu yöntemde verilen kod içerisinde bulunan kedi resimlerini içerenleri ilgili kutucuğa girmeniz isteniyor.

Kimi zaman verilen kod zaten 4 haneli olabiliyor. Bu durumda zaten ilgili kutucuğa 4 karakter girmemiz gerektiğinden sorun olmaz ancak 4'ten fazla kod verildiğinde üzerinde sadece kedi resmi olanları girmeniz gerekiyor.

İpucu: Köpeklerin kuyrukları dik şekilde. Böylelikle kedileri daha kolay ayırabilirsiniz.

Sitedeki "Please enter all letters having a CAT below" cümlesi ile sizden sadece içinde kedi içeren harfleri girmenizi istiyor.

Zaman ve saatlerini bilmiyorum ancak kimi zaman da kod girişi ve bekleme süresi olmadan downloada izin veriliyor. Özellikle gece geç saatlerde birkaç download yaptım kod girmeden ve süre sayacı olmadan.

Sayfayı Paylaş