1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

raw 2007 de jeff hardy nin hareketleri nasıl yapılıyor

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve cosmo7 tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. cosmo7

cosmo7 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    raw 2007 de jeff hardy nin hareketleri nasıl yapılıyo yazarmısınız lütfen :)

2. CAYİT

CAYİT Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    MONTAJ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    0 ÇTL
    vurdukca altaki barda olduğumuz renk daha çok yer kaplamaya baslar çok fazla yer kaplayınca yanıp soner bu demek olur ki ozel hareketlerimiz yapabiliriz bu çıkınca rakibi s ile tutup a+s ye basmamız yeterlidir. mesela jeff hardy'nin swanton bomb hareketi için ışığımız yanıp sonerken a ile ringin koşesine çıkıp a+s ye basınca hareketimiz yapar. birçok kişininde sorun yaşadığı nokta ringe hızlı bir şekilde iplerin altından girebilmektir çünkü normal girerken zorluk yasarız o anda rakip bizi geri düşürebilir benim hızlı girmeyi bilmeden once 1 dkk ringe girmeye çalıştığım oldu bu sorunu engellemek için araştırdım ve de sizinle paylasıyorum yon tuşları ile giderken bir yon tuşuna 2 kere basıp basılı tutmamız gerekir bunu yapınca adamımız koşmaya baslar ve koşarken ringin yanına gelip a ya basınca hızlı sekilde ringe gireriz ringe hızlı girmemiz aynı zamanda yabancı esyalarıda ringe sokmamıza yarar böylece benim gibi ringin dısından itemi ringe sokmak için atıp nışancılık yapmak zorunda kalmassınız bu oyunda tuştan kurtulmak için ışığımız yanarken üst üste birden a+s+d ye basmaktır

wien06 bunu beğendi.
  3. bc1907

bc1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Banka:
    15 ÇTL
    bilmiyorum ama jeff in müziğini verebilirim
    istiosan bana mesaj gönder

4. duko999

duko999 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    beyler yaw tuştan nasıl kurtuluyosun ve nasıl güzel hareket yapıyorsun

5. **Eftelyo**

**Eftelyo** Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Meslek:
    BilgisayaR
    Yer:
    İnegöl
    Banka:
    0 ÇTL
    raw 2007 :) tek link bulur musunuz :)

6. CAYİT

CAYİT Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    MONTAJ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    0 ÇTL
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

tek link sorunsuz çalısması lazım :)

7. Karaprens47

Karaprens47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bİrben Bir Allah Biliyor :D
    Banka:
    0 ÇTL
    BAk Köşeye Çık Tammammı a+s Ye Bas Ama Bi Arada Sinirlenince Yapacaklarını Görürüsün XD

8. buno

buno Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    620
    Banka:
    0 ÇTL
  9. emin can

emin can Ziyaretçi

bakın arkadaşlar jeff hardy ve matt hardy nin tvist of fate hareketini yapmak için alttaki 1p olan canınızın parlaması lazım bölece adamı uyuşturup sarılın a+s ye basarsanız tvist of fate yapar.jeff hardy nin swanton bomb hareketini yapmak isterseniz ringin köşesine a ile çıkın tekrar a+s eye basıp swanton bomb ile atlaya bilirsiniz.tag team maçı yapmak için maça girmeden önce cpu cpu cpu cpu çıkar ordan birini seçip herhangi bir cpu ya gelip s ye basıp1 p olana kadar basın 1 p olur maça başlarsınız altta 1 p vardır o sizin canınız olur tag vermek için adam ın yanına git geri tuşuna basup a ya bas o tag verdiğin adam ile sen oynarsın 1 e 1 maç yapmak için cpu dan 4 tane var onların birini seçip s eye basın 1p olana kadar 1 e 1 maç yaparsınız

Sayfayı Paylaş