1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Recep Tayyip Erdoğan'dan Balkon Konuşması

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve cemree tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL

Sizleri bu tarihi günde, bu zafer gecesinde selamlıyorum. Cumhuriyetimiz tarihinde ilk kez gerçekleşen bu seçimin ülkemize millete ve tüm dosta kerdeş ülkelere hayırlı olmasını diliyorum. Şahsımı 12. cumhurbaşkanı seçen aziz milletime şükranlarımı sunuyorum. Sandık başına giden her bir kardeşime teyekkür ediyorum. Bize oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Yurtdışından bütün zorluklara rağmen ilk kez oy kullanan kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Bugün bu seçimi kazanan sadece Recep Tayyip Erdoğan değil, bu milli irade bir kez daha kazanmıştır. Demokrasi bir kez daha kazanmıştır. Bugün şahsıma oy verenler kadar oy vermeyenler de kazanmıştır. bugün 77 milyon, 81 vilayet kazanmıştır. Yeni Türkiye, büyük Türkiye kazanmıştır.

Sadece Türkiye değil, Bağdat'ta İslamabad'da Kabil, beyrut, Sarayobasna, Üsküp te kazanmıştır. Bugün Halep, Şah, Gazze, kudüs de kazanmıştır.

1 Temmuz'da adaylığımız açıklandığında bunun bir fatiha olduğunu söyledim. bugün kutlu bir fatihayı, kutlu bir açılışı idrak ediyoruz. Bugün bir dönemin kapılarını kapatıyor, yeni bir döneme doğru ilk adımı atıyoruz.

3 Kasım 2002'de milletin partisinin iktidara gelmesiyle millet kucaklaşmıştı. Bugün miletin doğrudan seçtiği cumhurbaşkanıyla birlikte millet ile halk bütünleşmiştir. Engeller kalkmıştır.

Demokrasinin üzerinde vesayet olan Ç;ankaya, milli iradenin tam egemenliği altına girmiştir. Sahibi millet olan devletin parlayan yıldızı millet tarafından ehlilen verilmiştir.

Bugün tarihi bir gün. Devletin milletle kucaklaştığı bir gün. Artık devletin ve milletin iki ayrı istikameti yok. Devlet ile millet aynı istikamete bakıyor.

LâL bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş