1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Resim, flash, link ve video eklerken...

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 22 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.825 ÇTL
    Arkadaşlar içeriği resim, flash ve video olan konular eklerken ilgili görselle ilgili en az iki cümleden oluşan açıklayıcı bir metin de yazmamız gerekiyor. Sadece resim, flash veya videodan oluşan konular google politikaları çerçevesinde hoş karşılanan bir durum değil.

Download linkleri eklerken de bu durum sözkonusu. Sadece program adı ve altında bir resim ve link değil de URL deki program hakkında üyeyi bilgilendirecek açıklama son derece önemli.

Örneğin içeriğinde ifade olan bir resmi eklerken bile görsel üzerinde bulunan metni yazabiliriz. Böylece google aramalarında eklediğiniz konu kolaylıkla bulunabilecektir.

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Kesinlikle katılıyorum.. Kendinizden birer cümle katabilirseniz iyi olur gerçekten.
    Açıklama olmayanlara sonradan biz açıklama ekliyoruz.
    Hani ilerde yanlış anlaşılma olmasın, ben açıklama eklememiştim nerden geldi diye:)

3. kiralık

kiralık Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    denizli
    Banka:
    0 ÇTL