1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Resimlerle İsrail Gerçeği - Uğradıkları ve Yaptıkları Soykırım

Konusu 'Dünya Soykırım Tarihi' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 4 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.921 ÇTL
    Amerikalı Yahudi akademisyen Prof. Norman Finkelstein'ın cok ilginç fotograf karşılaştırması yapmış.

Bir zamanların Hitler Almanya'sında Yahudilerin uğradığı insanlık dışı muamele ve bugün, bu soykırımı yaşamış insanların Filistinlilere aynı şekilde yaptığı muamele.

Yaşanılanlar bazılarına neden ders olmaz gerçekten anlamak zor. Yüreklerde açtığı yarayı en iyi İsrail'in bilmesi gerekmez mi ???

Hitler Dönemindeki Yahudiler ------- ve ------ şimdiki İsrail'in yaptıkları

2. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.921 ÇTL

3. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.921 ÇTL

4. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.921 ÇTL

5. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.921 ÇTL

6. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.365
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.921 ÇTL

7. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    zaten nefret ediyorum ama bu resimleri görmek nefretimi perçinliyor.Zalimin zulmü bir başka olur zaten çokta yakındır zaten.İnşallah rabbim cezalandıracaktır onları.

8. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Bazen akıl almaz olaylar olur. işte bunlardan ikisi de Hitlerin ve İsrailin yaptığı. Hitler demiş ki "Bir gün gelecek bütün yahudileri öldürmediğim için bana küfür edeceksiniz." Bir de vikipedia da görmüştüm bir sözünü tamhatırlamıyorum ama türkçesi şöyle birşeydi: yahudilerin yarısını öldürdüm, diğer yarısını neden öldürdüğümü anlayasınız diye öldürmedim.. gibi bir şeydi. Acaba şimdi Filistinliler küfrediyor mudur ki Hitlere diğer yarısını da neden öldürmedin diye.. Bu söylediğim insanlık dışı kabul ediyorum ama yine de söylüyorum.

YoRuMSuZ bunu beğendi.
  9. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Benim son zamanlarda yaptigim arastirmalarda kesin olmamakla birlikte Hitlerden yahudileri öldürmesini isteyenler yine hitler zamaninin önde gelen yahudileriymis. Cünkü dikkatli arastirirsaniz Hitler zamaninda öldürülen yahudiler arasinda o zamanda ün yapmis bir yahudiye rastliyamassiniz.
    Bu yüzden bazi kaynaklarda Yahudiler ise yaramaz alt tabakadaki yahudileri Hitleri kullanarak öldürtüp bir nevi üstün bir irk olusturmaya calismislar.
    Ayni dönemde Hitler bu durumu Alman vatandaslarindada uygulamistir Üstün bir irk olusturma cabasiyla zayif,sakat ise yaramaz olan almanlari yahudilerle birlikte yok etmistir.

Günümüzde bile Yahudiler olusturduklari lobilerle isteklerini bugün süper güc dedigimiz abd bile kabul ettirebiliyorlar.

10. çılgınım_www

çılgınım_www Üstat

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    1.230
    Meslek:
    NLP TRAĮNER / Grafiker
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    5 ÇTL
    Yaşanılanlar bazılarına neden ders olmaz gerçekten anlamak zor. Yüreklerde açtığı yarayı en iyi İsrail'in bilmesi gerekmez mi ???

İsrail ne anlar yüreklerden...yüreklerden anlarmı ki, yüreklerdeki yarayı anlasın ! O soykırımcı israil yüregi düşünmez yarayı düşünmez geçmişi düşünmez bugünü düşünmez vicdanı olmayan zaten düşünme yetisinide kaybetmiş demektir...
    Evet İsrail yaşanılanlardan ders aldı ama ne kötü bir ders alıştı o... böylesi bugüne kadar görülmemişti.. İsrail ders aldı yaşanılanlardan..aldığı ders şöyle idi;
    Dün işkenceler saldırılar yaşandı hemde yahudilere yaşatıldı ne güzel bir yol izlemedir bu..ben nasıl düşünemedim onlar gibi öldürmeyi... onlar gibi olmalıyım saldırmalıyım, öldürmeliyim kan akıtmalıyım geç bile kaldım...hatta ozamanlar bir çocugun başına silah dayıyorlardı ve vuruyorlardı ben önce korkutmalıyım kilometrelerce sürüklemeliyim önce derilerini yüzmeliyim ben daha iyi öldürmeliyim onlar pek iyi öldüremiyorlardı... onların çıkarları benim çıkarlarım kadar ciddi ve önemli deildi ama biraz onları örnek alarak birazda kendi projelerimle yola çıkarak en iyisi olmalıyım .. yahudiler dışında ki herkes ölmeli ölmek istemeyenler ise yahudi olmalı...

özentiden de öteydi bunlarınkisi ...

Sayfayı Paylaş