1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Resimlii (Veri Kurtarma) EasyRecovery Pro 6.04

Konusu 'Resimli Program Anlatımı' forumundadır ve BeReNN tarafından 18 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Kullanım alanı fazla olduğu için zaman alacak.SaDeCe FoRMaT SoNRaSı KuRTaRMa için resimli anlatım yapabildim.

Son işlem sırasında bir hata mesajı alıyorsanız.Bu büyük ihtimalle hardiskiniz tek olduğu ve bölümlendirilidiği sizinde kurtarmak için c: sürücünüzü seçtiğini gösteriyor.
    (Bende bu hatayı verdi)İkinci hardisk takarak bu sorunu aşabilirsiniz.
    Programın ftp sitelerine upload imkanı verdiğini söyleyeyim bu arada.

Bunun nedeni sanıyorsan C sürücünüzü seçtiğinizde bütün hardiskinizi tarıyor olması.

D ve E sürücünüzü seçip C sürücünüze kurtardığınız verileri kaydetmek istediğinizde bu hatayı vermiyor.

Ayrıca tarama süresi hardiskinizin boyutuna göre değişiyor.Kurtarmak için cok sürmüş sorun yaratmaz dimi!
    Önemli belgeriniz kurtarmak var işin uçunda...

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Harika bir anlatım olmuş. Geçenlerde benzer tarzda bir programla verilerimi kurtarmıştım.

Sayfayı Paylaş