1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Resme Neresinden Baksam Bilemedim

Konusu 'Resimler' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 25 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Rus öğrenci Marat Dupri'nin hobisi yüksek binalara tırmanıp en tepesinde fotoğraf çekmek.

Rusya'da birçok gökdelene illegal yolla çıkıp maceralı bir şekilde fotoğraf çeken Dupri, Rusya'da tatmin olmamış ki soluğu Dubai'de almış.

Dünyanın en yüksek gökdelenlerinin yer aldığı bu kentte yüzlerce fotoğraf çeken macereperst öğrenci, "Bir binanın tepesine çıktığımda dünya ayaklarımın altındaymış gibi hissediyorum. Bütün sorunlarım ve rahatsızlıklarım sona eriyor. Yükseklik beni coşturuyor. Enerji veriyor" diyor.

Önce kendi apartmanlarının çatısından fotoğraf çekmeye başlayan Dupri, "Korumaları atlatıp binaların tepesine çıkıp orada fotoğraf çekmek bana müthiş bir haz veriyor" diyor.

2. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    bence köşsinden bak daha geniş bir açıdan başmış olursun ha ayrıca tşk etmene gerek yok rica ederim ne demek bilmediğin başka bi konu var mı :D

3. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
    Hayatta en korktuğum 2 olaydan biridir..balkondan bakarken bile sıkıntı yaşarım..

4. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Acaba hiç düşen olmuşmudur.Düşen olduysa yere varmadan yolda ölmüştür herhalde...

Sayfayı Paylaş