1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Öneri ressim.net sitesine resim yüklemeyin

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Arkadaşlar, foruma eklediğimiz resimler genellikle resim upload sitelerine yüklenen resimlerden oluşuyor. Bu sitelerden ressim.net bir süre sonra resimleri her ne hikmetse siliyor. O yüzden bu siteyi kullanmamanızı öneririm.

Sitemizde ressim.net üzerinden gösterilen resimlerin neredeyse tamamı kırık halde şu an.

eCeL, ZeyNoO ve KıRMıZı bunu beğendi.
  2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Evet hemde nerdeyse birçoğu kırık.
    ve hatta bir öneri daha imgur.com 'u tercih edebilirsiniz..
    Şu an en güvenilir gibi görünüyor.

3. Kuaza

Kuaza Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    130
    Banka:
    0 ÇTL
    Merhaba bu konuyu gormek beni uzsede aciklama yapma geregi duyuyorum. Ressim.net resmi sitesinde resimleriniz ile ilgili genel bir aciklama yapmistim: Nisan 23 2013 senesinde burdaki konuda: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sistem degisikliginden sonra eski resimler hali ile malesef (tutmak isterdim ama imkan olmadi) silindi. Ancak sonrasinda yuklenen resimler kurallarimiza uydugu surece asla silinmediler. Sanirim sizin sikayet ettiginiz konu 2013 den once yuklenen resimler. Bunun icin uzgunum gercekten.

Tavsiyem yeni sistemi denemeniz olacak, cunku eski sistemin sorunlarini ve hantalligini ortadan kaldirmaya calistik. Tabi bu bir tavsiyedir, dilediginiz siteyi kullanabilirsiniz. Ben sadece konu ile ilgili aciklama yaparak sizleri bilgilendirmek istedim.

Yeni sistemi denemek isteyen arkadaslar burada gelebilir: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] yada [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] sitesinide kullanabilirler, iki siteninde kullandigi alt yapi ve sunucular ortakdir. Saldiri durumunda kisa surede diger sunucu devreye girerek resimlerin kaybolmasini ve silinmesini onlemektedir.

Saygilar, Selcuk kilic.

KıRMıZı bunu beğendi.
  4. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Durum böyle ise sitenizin kullanımında bir sakınca yok demektir. Açıklama ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Kuaza bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş