RF Online Türkiye Tanıtım ve Bilgilendirme Konusu

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,880
Beğeniler
379
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#1
Evet Arkadaşlar uzun bir süredir yayında olan fakat türkiyede yepyeni hali ile Türkçeleştirilimiş Olarak CCR tarafından tekrar açılan Rising Force Online şu anda Kapalı Beta sürecindedir. Open Beta Tarihi 20.10.2010 gününe kadar Closed Beta Testlerimize hapinizi bekliyoruz. Closed Beta’da bize test konusunda yardımcı olan arkadaşlarımızda ödüllendirilecektir.

Gelelim oyunumuz hakkındaki bilgilere:
RF Online Bilim Kurgu tabalı bir MMORPG’dir. Alışıldık bir oyun olmadığını zaten denediğinizde göreceksiniz. Şimdiye kadar türkiye’de türkçeleştirilmiş veya orijinal dilinde sunulmuş tüm Free2play oyunlardan grafik,oynanış,hikaye ve bir çok özellikde kendini ayıran RF Online 3 ırkın savaşını Konu alıyor.

Accretia Irkının Tanımı
Accretia’nın mekanize politikası, yaşamlarını uzatmak ile başladı ve yavaş yavaş ismini imparatorluk olarak değiştirdi. Hedefleri birleşmiş bir bilinç ile imparatorluğu en güçlü ırk haline getirmek. Accretia imparatorluğunun bütün bireylerinin beynine totaliter bir yönetimin onları zafere ve güce götürdüğüne dair inanç yerleştiril diki imparatorluk rüyasının gerçekleştirilebilmesi için kusursuz bir ordu oluşturulabilsin. Mekanize toplum bitmek bilmeyen tüketim ve üretim üzerine kuruludur. Emperyalizm, imparatorluğun ayakta kalabilmesi için gereklidir. Accretia’nın tek hedefi Novus güneş sistemini ele geçirmektir.

Bellato Irkının Tanımı
Bellato ırkı küçük ama çok güçlü bir vücuda sahiptir. Bu sert doğal ortama uyum sağlamaya çalışırken çeşitli yeteneklerde uzmanlaşmak ve bu yeteneklerini sürekli geliştirmek zorunda kaldılar. Cora’nın kutsal düşünce yapısı ve Accretia’nın mekanize yapısıyla birleşince Bellato Birliği gelişmeye başladı. Büyük bir toplum olmanın bedeli makine ile ruhun birleşiminden geçiyordu. Hedef ise Cora ve Accretia’yı yok edip Novus güneş sistemine hükmetmektir. Bellato Birliğinin bitmek bilmeyen genişleme ve gelişme politikaları Novus’u büyük bir savaşın içine sokmuştur.

Cora Irkının Tanımı
Cora toplumunun bireyleri için Decem’e inanış önem taşır ve onun için yaşarlar. Tanrıları birdir. Decem onların dinsel bir bütünlük içinde belli bir çabaya yönelmelerine sebep oldu. Bu çaba sonucu güçlü bir dini ülke kurdular. Kutsal Cora ittifakı için tek bir lider ve tek bir krallık önemlidir. Fakat en önemli olan şey ise Decem’in isteğidir. Decem onların tanrısı ve mükemmel bir varlıktır, Decem onlar için her yerdedir. Büyük yüce Decem’in isteği zorla Novus güneş sistemine hükmetmek değildir ama onların hayatta kalması için gereken de bundan ibarettir.

CCR Türkiye çok büyük bir ödül listesi hazırladı.Ödüllerin güzel kısmı ise oldukça çeşitli olmaları ve RF Online’a daha bu gün başlayan birinin bile gerekli ilgiyi gösterdiğinde kesinlikle ödül alabilecek olması.Ödüller eski oyunculara hitap ettiği gibi yeni başlayacak oyuncularıda görmezden gelmeyecek şekilde hazırlandı.
 
Top Bottom