rica

mehmet ş

Katılımcı
arkadaşlar bu ülke niye kalkınmıyor biliyormusunuz öğretmen sitelerine üye olunuz ülke gündemi ve haberlerle ilgili konular açınız ve sorular sorunuz ve kendi aralarında açtıkları konulara bakınız ozaman bu ülke niye kalkınmıyor anlicaksınız

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Hocam haklısınız. Bu konu tartışma içeriği taşıdığı için tartışma bölümüne alıyorum.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
bu ülke sağda solda konusmakla kalkınmaz bence sorun icraatta ülke kalkınmıyor çünkü icraat sıfır. yoksa nette yada tvde yada kahve köşelerinde dilediğin kadar konus neticesi yok

mehmet ş

Katılımcı
ama öğretmeninim ülke gündeminden bukadar uzak olması beni hem hayrete düşürdü hemde çok üzdü

hep öğretmenler bizi sınavdan geçirecek deyilya öğretmenleri sınavdan geçirmenin tadına varın

eyer biz ülke gündeminden uzak olursak doğru dürüst kamo oyu yaratamayız yaratamayıncada yömeticiler üstünde doğru dürüst baskı kuramayız yünetiçilerde kafalarına göre davranırlar bu ülkada kalkınmaz

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
forumumuzda üst üste mesaj yazılmasına izin verilmiyor üst üste cevap yazmaktan kaçınalım

arkadaşlar bu ülke niye kalkınmıyor biliyormusunuz öğretmen sitelerine üye olunuz ülke gündemi ve haberlerle ilgili konular açınız ve sorular sorunuz ve kendi aralarında açtıkları konulara bakınız ozaman bu ülke niye kalkınmıyor anlicaksınız
Sen birde rockçıların girdiği yere bir bak.
Ülkemin her insanı avrupaya tatile gidiyor sanarsın :D
Öğretmenler en azından hayatı biliyor ;;)

hep öğretmenler bizi sınavdan geçirecek deyilya öğretmenleri sınavdan geçirmenin tadına varın

mehmet ş görüyorum dayanılmaz biçimde içinizde öğretmenleri sınavdan geçirme istegi var...ben bunun için kendimi seve seve kurban ederim..Egonuz tavan yapsın....Her türlü sınava varım..Ayrıca sizin gibi espri anlayışı mükemmel ve hangi konuyu hangi bölümde açacağını bilen birinin beni sınav yapması daha bir şahane..

Ancak bu sınavdan 90 ve üstü alırsam..Sıra bana gelecek..Ancak benim sınavımım ön şartları var...Türkçeyi düzgün ve doğru kullanmak ve noktalama işaretlerini yerli yerinde kullanmak..gibi...