Rihanna, 'uyuşturucu bayramı'nı kutladı

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,825
Beğeniler
6,484
Şehir
Seattle.
#1

Ünlü şarkıcı Rihanna'nın uyuşturucunun kabulü olarak bilinen '4.20' günü için özel olarak yaptığı hazırlık magazin basınında olay oldu.

'4.20'nin bir polis kodu olduğu belirtilirken, 4. ayın 20'sinde düzenlenen ve ot içenler kabul günü olarak kutlanan bu özel gün için Rihanna'yla birlikte birçok sanatçı özel hazırlık yaptı.

20 Nisan'da, saat tam 4:20'de kutlanan uyuşturucu günü için özel bir marijuana teması içerisine bürünen ünlü şarkıcı Rihanna, Instagram'dan yayınladığı fotoğraflar ile büyük şaşkınlık yarattı.

26 yaşındaki ünlü şarkıcı, giydiği transparan bodysinin içerisinde göğüslerine taktığı marijuana yaprakları ile dikkat çekerken, marijuana desenli çantası ve marijuana yapraklarından oluşan küpeleri görenleri şaşkına çevirdi.

Siyah Converse'leri ve denim gömleği ile kombine ettiği dantel kedi kulakları ile uyuşturucu kutlamalarına hazırlanan ünlü şarkıcı Rihanna, yakın arkadaşı Melissa ile birlikte sahilde bu özel günü kutladı ve saat 4:20'de uyuşturucu içerken çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.

Rihanna dışında, ünlü rapçi Snoop Dogg da, günün temasına özel tavşan kostümü içerisinde bir fotoğraf yayınlayıp dikkat çekti.

Uyuşturucu ile fazlaca içli dışlı olduğu bilinen ünlü rapçinin bu özel gün için hazırlattığı marijuana yaprakları ile kaplı pastası da dikkatlerden kaçmadı.

James Franco, Jason Mewes, Wiz Khalifa gibi birçok ünlü bu özel gün hakkına twitler ve kutlama mesajları yayınladı.

Son zamanlarda skandallarıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı Miley Cyrus'un, Twitter hesabından yayınladığı fotoğraf ve açıklama da dikkat çekenler arasındaydı.

Tavşan kulakları ile yayınladığı fotoğrafı ile uyuşturucu bayramını kutlayan ünlü şarkıcı Miley Cyrus, hasta olduğu için yataktan kalkamadığını ve bu özel günü kaçırdığı için şikayet ettiğini, attığı twit ile belirtti.

Alıntıdır.

 
Top