1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

riv riv riv

Konusu 'Karadeniz Fıkraları' forumundadır ve emre tarafından 20 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. emre

emre Katılımcı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    620
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    schweiz
    Banka:
    0 ÇTL
    riv riv riv
    temel bir gün adam öldürür.kendisine iyi bir avukat arar ve bulur.avukat temele senin isin cok zor bana 10 milion verirsen seni kurtaririm der.temel avukata cok para 10 milion der,avukatta o zaman gitte seni assinlar der.temel korkar ve 10 milion la anlasirlar.avukat temele savci sana ne sorarsa riv riv riv diyeceksin tamammi?gerisini bana birak der.temel ve avukati savci önünde. savci:temel bey siz adam öldürmüssünüz dogrumu.? temel:riv riv riv. savci: temel bey babanizin adi? temel:riv riv riv. savci:anneninizin adi?. temel:riv riv riv. savci:ne riv riv rivi niye konusmuyorsun delimisin diye sorar.temelin avukati:görüyorsunuzya savci bey temel bir akil hastasi o nasil adam öldürür siz en iyisi temeli salin gitsin der.savci beyde temeli salar. temelin avukati disarda temele:seni kurtardim haydi simdi benim 10 milionu ver der.temel:riv riv riv. avukat:temel mahkemede degiliz su benim 10 milionu ver.temel:riv riv riv der.(parayi vermemek icin)

Sayfayı Paylaş