1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Robert Pattinson: “Kristen Stewart'ı asla affetmeyeceğim!”

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Düş tarafından 21 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Düş
    No Mood

Düş Septik bir KADIN Özel üye

Beğenileri:
    2.063
    Ödül Puanları:
    5.580
    Banka:
    1.158 ÇTL
    Robert Pattinson kendisine ihanet eden sevgilisi Kristen Stewart’la arasındaki tüm köprüleri attı. Dostlarına, Kristen Stewart’a olan güvenini tamamen kaybettiğini söyleyen Robert Pattinson, “Onu asla affetmem.” diyor. Robert Pattinson ile Kristen Stewart arasında sular durulmak bilmi yor. İhanete uğradıktan sonra Kristen Stewart’la birlikte yaşadıkları evi terk eden Robert Pattinson, güzel oyuncunun da evden ayrılıp yapımcı Giovanni Agnelli’nin yanına taşınması üzerine sinirden küplere bindi. Kristen Stewart peşinden ayrılmayan medya ordusundan kaçmak için bu kararı aldığını açıklasa da Robert Pattinson ikna olmadı ve kendini ikinci kez ihanete uğramış gibi hissettiğini açıkladı. Ünlü aktörün dostları, “Robert Pattinson, Kristen Stewart'ın kendisini Rupert Sanders’ la aldatmasının şokunu üzerinden atamamışken bu taşınma gerçekleşince kıskançlığı ve kırgınlığı zirveye ulaştı. Kristen Stewart'a zerre kadar güveni kalmadı. Çok sinirli, Kristen Stewart'ın Giovanni’yle de kaçamak yaptığını düşünüyor. Bize Kristen Stewart'ı ömrünün sonuna kadar affetmeyeceğini söylüyor...” yorumunu yaptı. Robert Pattinson hakkındaki söylemleri kulağına giden Kristen Stewart ise depresyona girmiş durumda. Kendini Giovanni Agnelli’nin evine kapatan ve sabahtan akşama kadar ağlayan güzel oyuncu, yakın çevresine “Nasıl olur da Robert Pattinson be nim her önüne gelen adamla düşüp kalkan bir kadın olduğumu düşünebilir? Çok büyük bir hata yaptığımı kabul ediyorum ama bu kadar ağır suçlamaları asla kabul etmiyorum.” diye dert yanıyor. Robert Pattinson’ ın dostlarıyla birlikte gece gezmelerine çıkmaya başladığını da öğrenen Kristen Stewart, “Kendisi çapkınlık turlarına başlamış olabilir ama benim canım yanıyor, çok acı çekiyorum. Dünya umurumda değil.” diyor.
    YAZAN OZ AB CR / STARLOUNGE

Sayfayı Paylaş