1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

"Romantik, Şık ve Naif Tasarımlar"

Konusu 'Mimari ve İç Dekorasyon' forumundadır ve Papatya tarafından 21 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.118
  Beğenileri:
  6.455
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  178 ÇTL


  [​IMG]

  İŞBİR YATAK'DAN…

  Yatak uzmanı İşbir Yatak bu tatlı telaşa 2012 yılında nevresim koleksiyonuna kattığı romantik, şık ve naif tasarımlarıyla renk katıyor.

  İşbir Yatak'ın; romantik, şık, abartısız ve naif tasarımlarıyla yatak odalarına renk kattığı nevresim takımlarında; Trend Line, Style Line, Jacquard Line ve iki farklı ürünün yer aldığı Midnight Line isimli 4 yeni tasarım öne çıkıyor. Yataklarınızda huzur veren renklerle uykuya dalmak, romantik bir ressamın fırça darbelerini hissetmek istiyorsanız sizi İşbir Yatak dünyasına bekliyoruz…

  Farklı model ve desen seçenekli nevresim koleksiyonu

  Trend Line: Üç farklı modeli bulunan Trend Line 72 tel ve %100 pamuktan üretildi. Bu üç modelin tek kişilik olanlarında iki farklı desen kullanıldı. Koleksiyonda erkekler için de özel bir desen çalışması yer alıyor.

  Style Line: 82 tel ve baskılı pamuk satenden üretilen bu nevresim grubunda dört farklı desen bulunuyor. Tek kişiliklerde iki farklı desen ve yine erkekler için çalışılmış özel bir desen yer alıyor.

  Dört farklı desen çalışması bulunan Jacquard Line ise; jakarlı pamuk satenden üretildi. 82 tel olan nevresimlerin iki jakar ve farklı renk alternatifi bulunuyor.

  Midnight Line ürün grubunda ise iki farklı ürün bulunuyor. İlki %30'u ipek %70'i Tencel olan İpek-Tencel modeli 120 telden jakar dokuma bir ürün. Bu ürünün en büyük özelliği ise hava alması, terletmemesi ve ısıyı dengelemesi… Çok hafif olan bu modelin % 70'ni oluşturan Tencel'in özelliği ise; odun kökünün liflerinden yapılan doğal bir malzeme olması.

  İkinci ürün ise Türkiye'de bir ilk olan baskılı, jakarlı viskoz ürün. 82 tel olan ürün viskoz yani parlayan iplikten üretildi. Ürün üç işlemden sonra son halini alıyor. Zeminde pamuk saten üzerinde jakar desen ve onun da üzerinde reaktif baskı uygulaması gerçekleştiriliyor. Terletmeyen bu ürünün aynı zamanda tüylenmeme özelliği var.

  Önemli birkaç nokta daha...

  İşbir Yatak nevresim ürün grubundaki bütün ürünlerde reaktif baskı uygulaması yapılmıştır. Reaktif baskılı ürünlerin özelliği ise solmaması, boyamaması ve çekme yapmamasıdır. Tüm ürünler 40 derecede yıkanabiliyor. Midnight Line dışındaki gruplarda bulunan ürünlerin çift taraflı / 2 in 1 pack kullanılma özellikleri bulunuyor. Bu ürünlerden satın alan kişiler istedikleri zaman istedikleri yüzdeki deseni ön yüzde kullanmak suretiyle aynı ürünü farklı şekillerde kullanma imkanı buluyorlar. Ürünler bir çarşaf, bir nevresim 2 normal yastık ve 2 oxford yastık olmak üzere toplam 6 parçadan oluşuyor. Koleksiyondaki çarşafların ebadı piyasa standardından farklı: "250cmx260cm"

   

Sayfayı Paylaş