1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"Kısa Film Yarışması" konulu yarışma açıldı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de katılıma davet ediyoruz...

Çözüldü Ruh Hali nasıl ekleniyor?

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve tarathiel tarafından 12 Aralık 2016 başlatılmıştır.

1. tarathiel
    Relax

tarathiel Üyecik

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    130
    Meslek:
    Grafik & Web Tasarım
    Yer:
    Izmir
    Banka:
    53 ÇTL
    Merhaba,

İlgimi çekti, bu özelliği kullanmak istiyorum fakat ruh halinin nasıl eklendiği, nasıl değiştirildiği hakkında bir şey bulamadım. Beceriksizliğim üst safhalarda, yardım lütfen.. :)

YoRuMSuZ bunu beğendi.
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım! .

Beğenileri:
    8.155
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    10.276 ÇTL
    [​IMG]Dükkanda (http://www.cerezforum.net/shop/) bu hizmetimiz @tarathiel :)

Ancak küçük bir bedeli var. Günlük, haftalık, aylık veya süresiz ÇTL karşılığı alabilirsiniz. :)

Konu aarak 15 ÇTL, 75 karakterlik cevaplarla 5 ÇTL kazanabilirsiniz. Tabi ki maksat eğlence ve paylaşım :)

Şuradan satın alabilirsiniz. http://www.cerezforum.net/shop-purchase/11/purchase

Satın aldıktan sonra profilin altındaki 4 renkli yuvarlak butonlara tıklayarak ruh hali belirleyebilirsiniz. (sağdaki resim)

Not: Bir kez satın aldıktan sonra sür bitimine kadar istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Sür bittikten sonra en son satın alındığı şekilde kalıyor...

tarathiel bunu beğendi.
  3. tarathiel
    Relax

tarathiel Üyecik

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    130
    Meslek:
    Grafik & Web Tasarım
    Yer:
    Izmir
    Banka:
    53 ÇTL
    Sanırım oldu. Acayip hoşuma gitti şu an bu detay. :sevinctenuc: Teşekkür ederim.

YoRuMSuZ bunu beğendi.
  4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım! .

Beğenileri:
    8.155
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    10.276 ÇTL
    Dükkanda bir çok ürün mevcut, özellikle kullanıcı adı değişimleri de ilginizi çekebilir. Beğenmenize sevindim. :)

tarathiel bunu beğendi.