Ruh halimi ?

Hazangülü

Forum Onuru
Ya Arkdaslar Ruh halimi nasil duzeltecegim :((( ASIK suratli yine kalmisim orda

dağcı

Forum Tutkunu
durum seç var oranın üzerine gel değişiyor bende usta oldum ha artık modluk alayım baksanıza moderötere yardında bulunuyom :D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
alla alla ben ne dedim illa modluk vermiceniz ya sanki ben farklı bişey sölemiş gibi bide sen tarif etmişsin ya kırmızı olmadı ama şimdi tınlanmıyorum gibi hissettim kendimi :(
pardon dağcı affadersin...kafam dalgin mapustan yazıyorum...tınlamıyor olurmuyum...modluk için benim bi yetkim yok zaten o kararı ben vermiyorum...

ben yesim ablamı değiştirmemis görünce tekrar yazdım senle alakası yok yani konu araya gitmesin diye:)

dağcı

Forum Tutkunu
mapusmu dedin :S tmm canım ben bişey demedim zaten iyi yapmışsın iyi görmemişti zaten isabet olmuş ha bu arada ben modluk falan istemiyom ya :D cidden istemem ha

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
mapusmu dedin :S tmm canım ben bişey demedim zaten iyi yapmışsın iyi görmemişti zaten isabet olmuş ha bu arada ben modluk falan istemiyom ya :D cidden istemem ha
Abi sana modluk verip başlarına belamı alacaklar :D Başta ben olmak üzere sırayla efsane, ilk_nur diye banlarsın herkesi :D:D:D:D