1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ruhumda neşe hayale daldım,sessizce andım!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 4 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL
    Söyleniyordum kendimce
    Her kelimenin hakkını teslim edercesine ve bir şevk ile
    Dalıyordum derinlere, en bakir hiselerin hilkati mucibince,götürdüğü melale
    Ne kadar yadetsem, edebin rahlesinde bir ömür inlesem, firkati haz ile nefeslensem

Bir sözüm yok feleğe
    Beni benden alan nefesin asudeliğine ve ar melikesine
    Bahtın açılan penceresine, kazasına müdrik umutların dillenen hasretine
    Gel desen duymayacaksın, gül desem belki garip birşekilde anacaksın,suhuletinle

Ne vakit bir çiçeğe yakın olsam
    Koklamak adına korkularımı o lahzanın ahına bıraksam
    Ellerimi uzatsam, kalbimi her anın inşirahında gelen yaşı gözlerimden akıtsam
    Anbean kansam,gördüğüm hülyanın feryadıyla yakarsam ve o haline yakınlaşsam

Kaç zaman oldu, uzaklardasın
    Dinmeyen bir sevdanın ruhuma firkati yaşatan harısın
    Kimi vakit narsın, bazen kalbimi ihya eden sultansın, hasretin kitabında şahsın
    Melalimin dinmeyen figanısın, gözyaşlarımın bahtısın,vicdanın yarası olan arsın

Aksın, sel olsun bu boşalan yaşlar
    Ruhuma gam zerkeden niyazlar, melül birşekilde tilafet ettiğim ayet-i lahzalar
    Burukluk yaşatıyor artık bu yalnızlaşan soluklar,solmaya yüz tutan nice umutlar
    Günyüzüne çıkan korkular, ruhumu bizar eden, hiç ses vermeyen kalan o hatıralar

An, içinde yaşadığım zamandır
    Nasibin lehçesinde ki furkandır,aşk yalnızca sahibi için vuslatı ardır
    Hissiyat, ancak akıl ve idrak ile muteber olan inhisardır, umut bu manada aşktır
    Her heves sadece anılan hardır,bedelsiz olan ve gerekçeye muhtaç bulunan insandır

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş