1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ruhumun hicranı, kalbimin dinmeyen figanı!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 18 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL
    Etme Allahın kimseyi perişan
    Yaşatma umut içinde bir hicran,sancılar içinde geçmiyor zaman
    Lahza ruhuma sesleniyor heran, gözyaşlarım dinmez ne vakitte gelecek aşk için ağlayan
    Yan ey bu gönlüm durma yan, elbet birgün dinecektir bu vicdan,sahipsiz değildir her insan

Kapım çalınmaz sukutum ar
    Sabır ne kadar acımasız bir har, sessizlik içinde gözler bakar
    Umut hazanın oldu, emeller kime kaldı, vakit hergeçen gün daraldı,yaramı dağlar
    Hangi kuşu görsem, uçan kelebeklere sessizce nazar etsem, bilmem ki bu halimi kim anlar

Ağlamaktan gözlerim karardı
    Ruhumun firkati hiç ses çıkartmadı, elem sinemde korlaştı
    Her açılan kabir derin vir sızıyla sessizce ağlattı, hasretim içimi burkan ardı
    Bahtımın kapısı açılmadı, aklım, izanım yolda bıraktı,gönlüm yaralı bir halin nazarıydı

Kime baksam içim sızlatır
    Suskun kalışları dağlar, ruhumda figanlaşır, kalbim anlamaya çalışır
    Mecalim yetmez gözlerim kararır, takatsiz halim sancıların kucağında bir yol alır
    Hayıflanmak bir kederdir, nasıl hakkıyla anlaşılır, yaşamayan can şehrine muhtaç kalır

Ezan okunmaya başladı
    Müezzinin sedası ne kadar latif bir ibret-i cebnaptı,beni benden aldı
    Bilinmeyen mekanların iklimine attı,umman o an karşımdaydı,aşk maşuku için vardı
    Hakikatin sevdası ne vakit ruhuma dokunacaktı, kalbim inşirahıyla bir teselli bulacaktı

Ne kadar hevesim varsa
    Nefsimden neşet eden hülyalar birgün yanmam için vesile olacaksa
    İtikatım kayıpların adresinde olarak karşımda duracak ve mütemadiyen utandıracaksa
    Kimliksiz ve kişiliksiz ahvalim, sefil ve rezil melalim umudun senasında nasıl şaşıracak

Ey Rabbim sen bilirsin
    Razı olduğun kullarından eyle,ruhumdan mağfiretini esirgeme, aşkına ram eyle
    Bilgisiz ve bilinçsiz halimin kalbi lekelerininden anbean arınmam için fırsatlar halk eyle
    Beni yüzüstü bırakma, mahzun nefeslerin nazarlarından ırak eyleme, firkatini nasip eyle

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş