1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ruhumun yaması sensin..

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve ...SAKLI CeNNeT__ tarafından 5 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. ...SAKLI CeNNeT__

...SAKLI CeNNeT__ ♥ Pєяναηє Döηєя Aşk ♥

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    4.980
    Yer:
    ♥ Bєη Hєp Sєηdєyim ♥
    Banka:
    110 ÇTL

Ruhum yırtılmış benim acılar bir içeri bir dışarı oyun oynuyorlar zavallı ruhumla.Ne kadar yamamaya çalışsamda dünyevi malzemelerle olmuyor.İlahi bir aşk lazım ruhuma...

Gözyaşlarım içime akmayı öğrendi öğreneli dolmuştu içim.iyi oldu ruhumun yırtıkları hadi göz yaşlarım yıkayın yüreğimdeki kan lekelerini...

Beynim hükmünü yitireli çok oldu.Sağa git dese ben sana gelir oldum.Dur dese koşar oldum.Yar ben senin yüzünden benden oldum.

Değişik formüller buldum uygulamaya cesaret edemediğim.Cesaret ettiklerim beni bu hale soktuğu için belkide...Bir insanın canı en fazla ne kadar yanar diye sordum defalarca çığlıklarım arasında.Yine kendime verdiğim cevap çığlıklarım oldu kör karanlıklarda.
    Kuytularda bastığım kalp kırıkları da kanamaya başladı iyi mi napıcam ben şimdi söyle ya, sen ne hale soktun beni...
    Sessizliğin sesini de açmış yine birileri.Çıldırmamak elde diil rahat bırakın düşlerimi...

Müsadenizle benim yine ağlama vaktim geldi gitmeliyim.Eğer aksatırsam ayıp olur yarım kalan sevdama bir de onunla ters düşmeyeyim.Bir o kaldı ondan yadigar,emanete hiyanet etmek yakışmaz bana.Sağlıcakla kalın daha fazla canınızı sıkmayayım...

Sayfayı Paylaş