1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ruj Renginden Ruh Hali Analizi

Konusu 'Bakım & Makyaj & Güzellik' forumundadır ve kelebek tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Eşiniz yada partneriniz bugün hangi renk ruj sürmüş? Bakın ruh analizi..

Manken Tülin Şahin, Para dergisine kadınların hangi ruh halinde hangi renk ruju tercih ettiğini yazdı..

* Kahverengi: Bu rengi kullanan kadınlar daha sakin, doğal, içe kapanık ve bir o kadar da sıcak günündedir. Çünkü kahverengi sıcak bir renktir; akla çikolata ve pasta getirir.

* Kırmızı: Kendinizi bugün daha çok seviyor ve beğeniyorsunuz. Dikkatleri üzerinize toplamaya hazırsınız.

* Pembe: Bugün daha çocuksu ve masumsunuz. Zira pembe, küçük kızların vazgeçilmez rengidir; Barbie bebek gibi...

* Mor: Bu rengi tercih edenler gizemli, asil ve mesafelidir. Mor da kırmızı gibi güçlü renkler arasındadır. Ama soğuk renklere aittir. Bize mesafesini soğukluğunu hissettirecektir.

* Ten rengi: Yüz hatlarınızı makyajla değiştirmek istemediğiniz bir gündesiniz. Bu yüzden makyajda en temel renklerden biri olan rengini tercih ettiniz.

* Kiremit: Kadınların rujda çok tercih ettiği bu renk, sıcak ve klasik bir ruh haline sahip olduğunuzu anlatacaktır.

Sabah

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Aslında çok alakalı olduğunu zannetmem, ben kıyafetime göre ruj kullanıyorum :) Ama giydiğim kıyafetin renginde ruh halimin biraz katkısı olduğunu söyleyebilirim :) Ama kırmızı ruju seviyorum çoğu kişi hoşlanmasa da ve renk uyumu olacaksa eğer beğenerek kullanıyorum :)

3. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    Ben bi ara uçuk pembe kullanıyodum ama şu sıralar şefaf parlatıcı olanları kullanıyorum:)

4. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    hep kırmızı kullanıyorum :) ya da koyu pembe parlatıcı demekkiiiii

* Kırmızı: Kendinizi bugün daha çok seviyor ve beğeniyorsunuz. Dikkatleri üzerinize toplamaya hazırsınız.

5. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.780
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    377 ÇTL
    ruju pek sevmiyorum..kırmızı ruju baskasında begeniyorum ama dikkatlerin üzerimde olmasını sevmediğim için tercih etmiyorum:P..renk olarak seçimim genelde gül kurusu oluyor..:)

6. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Rujdan nefret edenlerdenim yediğin yemeğin tadını bile bozan bir şey ama arada kullandığım takdirde pempe düşkünlüğüm ağır basıyor :P

Pembe: Bugün daha çocuksu ve masumsunuz. Zira pembe, küçük kızların vazgeçilmez rengidir; Barbie bebek gibi...

Sayfayı Paylaş