Rusya'da bulunan vahşi kızın ilk fotoğrafı

e-PaCk

Forum Gururu
Katılım
12 Ekm 2008
Mesajlar
2,953
Beğeniler
46
#1
İngiliz Daily Mail gazetesi bütün dünyada büyük yankı uyandıran küçük Natasha'nın ilk fotoğrafını yayınladı.Rusya'nın Sibirya bölgesinde polisin bulduğu ve tüm hayatını kediler ve köpeklerle geçiren Natasha Mikhailova adlı beş yaşındaki küçük kızın ilk fotoğrafı yayımlandı.

Gerçek yaşı beş olmasına rağmen iki yaşında gibi görünen küçük kız yıllarca hayvanların yanına kapatılmış.Konuşmayan, dizleri ve ellerinin üzerinde dolaşan, yemeğini hayvanlar gibi yiyen ve içecekleri yine hayvanlar gibi diliyle tüketen Natasha yanına yaklaşan insanların üzerine atlıyor ve hayvanlar gibi tepki veriyor.

Çucuk uzmanları, küçük kızın büyükanne, büyükbabası ve 27 yaşındaki babası Viktor Lozhkin ile aynı evde kötü koşullarda yaşamakla birlikte ailenin bir evcil hayvanı gibi muamele gördüğünü belirtiyor.

Başka yerde yaşayan 3 çocuğu daha olan 25 yaşındaki anne Yana Mikhailova ise polise, Natasha'nın birkaç sene önce babası tarafından kaçırıldığını iddia etti. Ancak annenin kızını bulmak için herhangi bir çaba sarfetmediği ortaya çıktı. İki yıldır çocukla hiçbir şekilde ilgilenmeyen ve temas kurmayan Lozhkin ve anne tutuklandı. Ebeveynlerin hapis cezasına çarptırılması bekleniyor.
 
Top