1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Saatinin Fiyatı Dudak Uçuklattı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 10 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

İşadamı Ali Ağaoğlu; "Eğitim şart" dedi! Enver Aysever'in 'Aykırı Sorular' programına katılan Ağaoğlu, kolundaki 60 bin dolar değerindeki saati, eğitime destek için bağışladı.

Aysever ise dün Twitter'da "Ali Ağaoğlu'nun saatini almadık. Bugün saat yerine nakit yatıracak!" diye yazdı.

İşadamı Ali Ağaoğlu, geçtiğimiz akşam Aykırı Sorular programında Enver Aysever'in sorularını yanıtladı.

"ETEK GİYER GEZERİM"

Birçok habere konu olan Maslak 1453 projesinin inşaasında ağaç kesildiği iddialarına da sert cevap verdi.

Enver Aysever: Kaç Ağaç kestiniz?

Ali Ağaoğlu: Eğer orada bir ağaç kesildiyse benim hatta bugün beyanatım da vardır. Etek giyer gezerim. İskoçlarda etek giyer ama Türk erkekleri için etek onur kırıcı bir şeydir. Etek giyer Taksim'de gezerim.

TEK HOBİM ARABALARIM

Enver Aysever: Sizinle ilgili benim rahatsız olduğum mesele şu siz yetişkin ve yıllardır üretim yapan bir aileden geliyorsunuz. Genelde varlıklı aileler bu kadar malını mülkünü ortaya koymaz. Bakın bir şey söyleyeceğim bu konuda ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Toplam 10 milyon 127 bin liralık arabanız var. Bu kadar açın açığın olduğu bir ülkede biraz gösteriş budalalığı gibi biraz şımarıklık gibi algılayanlar haksız mı sizce yoksa ben kazandım hayal ettim oldu mu diyorsunuz?

Ali Ağaoğlu: Şunu söyleyeyim ben çok hobisi olan bir adam değilim günde 15-18 saat ortalama çalışan bir insanım sabahın 5'inde yatayım 7'de kalkarım 8'de en geç işimin başındayım. Ve gece işim kaçta biterse. Öyle çok hobileri olan gezen bir adam da değilim. Bir tek hobim var güzel arabalara binmek. Ben liseye giderken de benim altımda en lüks model araba vardı. Arabayı alınca garajda kız sever gibi mi seveceğim.

AĞAOĞLU SAATİNİ BAĞIŞLADI

Enver Aysever: Para mı insanı yakışıklı gösterir yoksa siz yakışıklı biri misiniz?

Ali Ağaoğlu : Yani tabiî ki kendimi beğeniyorum ve yakışıklı bir adamım. Kızlara sor kızlar daha iyi bilir.

Enver Aysever: Onlara hiç soruyor musunuz benimle niye geziyorsunuz ben yakışıklı mıyım diye?

Ali Ağaoğlu :Çirkin miyim sence senden daha yakışıklıyım. Eli ayağı düzgün bir adamım güçlü bir adamım.

Enver Aysever: Şuraya koyacağız Ali Ağaoğlu'nda programa hatıra diye her halde bu saati bize vereceksiniz?

Ali Ağaoğlu: Bunu sevgilim bana aldı ben veremem o yüzden sen başka kapıya.

Bunu satıp eğitime vereceksen saati veririm sana. Tama bedelini eğitim için harcayacaksın. Ben eğitim gönüllüsü bir insanım. Diyarbakırda bir ayda içinde 9 tane okulu yaptım. 15 gün önce de eğitime açtım onları.

Enver Aysever: Türkiye'nin yeni Sakıp Sabancı'sı mısınız?

Ali Ağaoğlu: Sakıp Sabancı ticarette babamdan sonra örnek aldığım çok başarılı bir iş adamıdır ama onun kendine özgü şeyi vardı. Ben Ali Ağaoğlu'yum o Sakıp Sabancı'dır.

2. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    ne olacak 1 günlük kazancını bağışlamış çok mu.gören de servet bağışladı sanacak

Sayfayı Paylaş