Sabit Hatsız İnternet Geliyor

Katılım
31 Ekm 2009
Mesajlar
495
Beğeniler
3
Yaş
36
Şehir
Ankara
#1
Türk Telekom, 2010 yılı başında sabit hatsız internet aboneliği için hazırlıklara başladı.


Telekom Müdürü Sakin Çetintürk, itirazların ardından sabit hat olmaksızın internet dağıtımı yapmak için çalışma başlatıldığını açıkladı.

Bugün gazetesindeki habere göre, zamanı kesin olmamakla beraber projeler ürettiklerini kaydeden Çetintürk, amaçlarının müşteri memnuniyeti olduğunu söyledi.

İnternet abonesi olmak isteyenlerin sabit hat ücreti yüzünden vazgeçebildiğini vurgulayan Çetintürk, "Genel müdürlüğümüz, bu konuda oldukça hassas. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda, telefon hattı açmadan internet dağıtmak için çalışmalara başladı. GSM şirketlerinin de dağıttığı 3G internet döneminin ardından teknoloji hızla ilerliyor. Kablo sayesinde ADSL dediğimiz internet daha hızlı ve güvenli." dedi.

Uygulamadan ilk faydalanacak illerden birinin Çanakkale olacağını hatırlatan Sakin Çetintürk, sadece para kazanma döneminin geride kaldığını, kurum olarak hizmet odaklı bir anlayışla müşterilerinin karşısına çıktıklarını sözlerine ekledi.
 

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,873
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#2
gelsin artık yaa dört gözle bekliyoruz internet kullanıyoruz diye her ay türk telekoma haraç vermekten usandık
 

zevzek

zevzek®
Özel üye
Katılım
21 Ags 2009
Mesajlar
595
Beğeniler
10
Yaş
103
Şehir
istanbul
#4
isterse çıkarmasınlar tabi 3g de vınn mobil modemler var artık nereye kadar gidecekti ki boyle hem tüyümüzmü kaldı soyula soyula
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,468
Beğeniler
8,989
Takım
GALATASARAY
#7
Gelecekse gelsin artık. Bir hizmeti kullanmak için 2. bir malı almak zorunda kalmak hukuksal açıdan da yanlış. Bununla ilgili açılmış davalar var ama sanırım tüketici lehine sonuçlanmıyor. Bir ara kazanıldığına dair haberler yayıldı sanırım asparagas haberdi...
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,468
Beğeniler
8,989
Takım
GALATASARAY
#9
Cuma günü itibariyle tarife değişikliği için (aylardır uçuk bir tarifeden adsl ödemesi yapıyormuşum :)) PTT'ye gittim. Yalın adsl olayının henüz herhangi bir yerde başlamadığını söylediler.

Geçenlerde hürriyet'te yayınlanan bir haber vbardı bu konuyla ilgili. Bakır kablo hizmeti adı altında hemen hemen şu anki fiyatlara yakın extra fiyat talep edilecekmiş. Yani bu olaydan dolayı umutlanmayın.

Ayrıca PTT şubesinde neden yeni abonelere aylık 9.99 TL ye ilk 6 ay kullanım sunulup eski abonelerin unutulduğunu da sordum. Eğer istersem bu hizmetten yararlanabiliyor muşum. Ancak 2 yıl daha kullanacağıma dair sözleşme istiyorlar. Aslında geçebilirdim ama yeni bir 3G tarifesi bekliyorum. Uygun bir tarife çıkarsa ADSL olayını tamamen hayatımdan çıkarıcam telefon hattıyla birlikte :D
 

Benzer konular

Top