Sabit Telefon Yönlendirme Nasıl Yapılır

Paradoks ~

... Elif ...
Katılım
6 Eyl 2011
Mesajlar
5,208
Beğeniler
70
Şehir
Konya
#1
Sabit Telefon Yönlendirme Nasıl Yapılır

Sabit Telefonda Yönlendirme Nasıl Yapılır

Çağrı yönlendirme;
Arayanların sizi kolayca bulabilmesi için bulunduğunuz yerdeki telefona yönlendirme yapabilirsiniz. Diyelim ki, bulunduğunuz yerin telefon numarası (245 55 55) olacak. Kendi telefonunuzun ahizesini kaldırıp çevir sesini aldıktan sonra (* 21 * 245 55 55 #) yazacaksınız. Yeniden evinize döndüğünüzde bu işlemi iptal etmek istiyorsanız, (# 21 #) yazmanız yeterli.


Ev telefonunu yönlendirme;
Seyahate cep telefonuyla gideceksiniz, ama evinizi arayanlar olabileceğini düşünüyorsunuz… Cep telefonunuzun numarasının (0 532 222 22 22) olduğunu varsayalım. O halde, ev telefonunu cep telefonunuza yönlendirmek için ev telefonunuzun ahizesini kaldırıp çevir sesini aldıktan sonra (* 21 * 0 532 222 22 22 #) yazacaksınız.
 
K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
#2
Arkadaşlar TTM Telekom ev ve işyerinizdeki mevcut sabit telefon hatlarınızı TTM Telekom'a taşıyarak veya TMM Telekom'a başvurarak bağlatacağınız yeni telefon hatlarınızla, ek bir cihaz kullanmadan ya da kullanım alışkanlığınızı değiştirmeden, çok daha fazla avantaja sabip olabilirsiniz..TTM Telekomun diğer avantajlarındanda haberdar olmak istiyorsanız web sitesini ziyaret edebilirsiniz..
 

Benzer konular

Top