1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Saç Baş Yolduran Kız Tripleri

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 11 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.361
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.872 ÇTL
    Eğer hayatınızda özel olan veya özel olmaya aday bir kız arkadaşınız varsa tirplere de kendinizi acilen hazırlamanız gerekiyor. Öyle ki hayatın her anı triplerle geçebilir hale gelebilir. En meşhur kız triplerinden bir kaçını gündeme getirelim :D

Öküz olsaydım yine de beni sever miydin aşkım?

Söylenecek çok bir şey yok. Herkes sevildiğini hissetmek ister tabii ama bunu bu kadar “sok göze” tadında yapınca pek hoş olmuyor. Bu kızımız ilgiye aç, çılgınlar gibi sevildiğini duymak istiyor. Biraz zorlasa şöyle bir cümle bile kurabilir:

“Aşkım, mesela benim alnımın ortasında bir boynuz varmış, sonra üç tane kulağım, biraz sakalım, üç tane dilim varmış mesela… Meğer ten rengim de yeşilmiş, yine de beni sever miydin aşkım? .s .s”

hmm nys sen msglsun glb

Hırvatça görünümlü bu cümlenin tam Türkçe hali “Hım, neyse sen meşgulsün galiba” gibidir. “Ben yatıyorum, sana iyi eğlenceler” olarak devamı getirilen bu cümle, mesajı alan kişiye sinir krizleri yaşatmak için en kuvvetli zehirdir. Özellikle mesajı alan kişi çok farklı dertlerle uğraşırken, cümlenin sonundaki “…sana iyi eğlenceler” kısmı ölümcül darbe görevi görür. Artık amaca başarıyla ulaşılmıştır. Kızımızı tebrik edebilirsiniz.

Ben ilişkim için çok emek verdim Nazan

Klasik bir ilişkiyi “ayakta tutmaya” çalışan, o ilişki için “emek” veren kadın sayısı, ülkemizde metrekare başına 800’e kadar çıkabiliyor. Ortalama bir kadın bir ilişkiyi, emek verildikçe cirosu artan holding gibi görebiliyor ve sonunda nedense hep zarara uğrayan o oluyor.

uff snne be slk .s .s

Macarca gibi duran bu cümle ise Türkçeye çevrildiğinde “Uf! Sana ne be salak!” anlamına geliyor. Kadınımız genelde bu zehrini, kendisine gayet insani biçimde yaklaşan ve fakat tanımadığı karşı cins kurbanına karşı uyguluyor. Ortalama bir kadın, bir gün içinde 150 farklı erkeğe bu tribi atabiliyor.

Ben kimim ki zaten?

Yürek yakan bu söz, kadın triplerinin en ağırlarından biri. Ajitasyon hiç bu kadar etkili olmamıştı. Erkek tarafı bir ilişkide kendi sevgilisini hiçe sayıp (!) hep başkalarına değer (!) verdiği için, kadın tarafı haklı (!) olarak bu tribi atıyor. Ya ne yapsaydı?

O kız kim aşkım?

Kızın kim olduğun öğrenilmesi hiçbir anlam teşkil etmese bile, bu trip mutlaka atılmalıdır. Yoksa ilişki dengeli bir biçimde ilerlemez. Bu trip, “Twitter’da o kızı neden FAV’ladın?”, “Facebook’ta o kızın fotoğrafını neden beğendin?”, “Kafede o kıza nasıl baktığını gördüm” gibi çeşitlendirilebilir.

Meşhur kelimelerin her daim hazır olması

Dillerine pelesenk olmuş tribal kelimeler her an hazırdır bu kadınlar için.

Tehlike anında kelime detektörü olmaları

Upuzun bir cümle içinde tehlikeli kelimeyi adeta bir puzzle bitirmişcesine tespit edebilirler.

Fahri araştırmacı gazetecilik yapmaları

Ortalama bir kadın, yeri geldiğinde bir düğmeyi bile kıskanır, ne işe yaradığını anlamak için dünyayı bile patlatabilir. “Neyin düğmesiyse artık o!”

Yöreye ayak uydurabilme özelliğine sahiptirler

Tribin şehri, bölgesi, soyu, sopu, ırkı, rengi olmaz. Bir trip atılacaksa, ortama en uygun haliyle atılır ve devam edilir.

Bir de bu büyümüşte küçülmüşün triplerine bakınız...

kardelenn, patik, _nehir_ ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.518
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    91 ÇTL
    Bizim trip felsefemizi erkekler anlayamaz:HIH

patik, OBir, SAHRA_BUSE ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. Gönülçelen

Gönülçelen Sen zamana bırak gerisini ben hallederim... Özel üye

Beğenileri:
    452
    Ödül Puanları:
    1.580
    Yer:
    Antalya
    Banka:
    2.946 ÇTL
    Derya sana katiliyorum ama sunu duzelterek geecekleri soyleyince erkeklerin isine gelmez adı trip olur;) ama" fahri arastirmaci gazetecilik yapmalari" basligina kahkaha atarak guldum:)

patik, OBir, SAHRA_BUSE ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.361
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.872 ÇTL
    Erkekler tirp atmaz, ama bu sözcük kızlar için sığınaktır. :P

OBir ve Gönülçelen bunu beğendi.
  5. Gönülçelen

Beğenileri:
    452
    Ödül Puanları:
    1.580
    Yer:
    Antalya
    Banka:
    2.946 ÇTL
    Var var olmaz mi trip atan erkek :) @YoRuMSuZ

OBir bunu beğendi.
  6. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.361
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.872 ÇTL
    Kızların savunma pozisyonunda iken saldırı amaçlı kullandıkları sözcük. :D Erkekler, kızların % 1'i kadar tribik değildir. :D

OBir ve dderya bunu beğendi.
  7. Gönülçelen

Beğenileri:
    452
    Ödül Puanları:
    1.580
    Yer:
    Antalya
    Banka:
    2.946 ÇTL
    Simdilik susuyorum sevgili @YoRuMSuZ cunku uyumam lazim o yuzden bu gecelik "siz" kazandiniz:)

OBir ve YoRuMSuZ bunu beğendi.
  8. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.361
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.872 ÇTL
    Bu gecelik değil, her zaman. Aklın yolu birdir, doğru tektir falan filan. :P

OBir bunu beğendi.
  9. SAHRA_BUSE
    No Mood

SAHRA_BUSE MiKRoSKoBiKCaNLı Özel üye

Beğenileri:
    3.805
    Ödül Puanları:
    8.080
    Banka:
    745 ÇTL
    Trip denen şey de kendiliğinden var olmadı ama demi var olmasındaki tek etken erkekler :P

patik, YoRuMSuZ, _nehir_ ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  10. OBir
    Zevzek

OBir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    600
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    1.564 ÇTL
    Daha tripli hangi cinsiyet derseniz bizler kızların eline şu dokemeyiz. Şu açıdan bakınız kızlar. Erkeklerden daha iyi yapıyorsunuz bir şeyi, bu övünülecek bir meziyet. :)

Normalde bu konularda polemiğe pek girmem ama tutamadım kendimi. :)

Sayfayı Paylaş