Saç Düzleştiricilerden Korkmayın

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,351
Beğeniler
6,886
Şehir
Seattle.
#1


İçinde bulunduğumuz serin sonbahar mevsimi sizi hiç beklenmedik bir şekilde kışlık kıyafetlerinizle buluşturdu öyle değil mi?

Kalın ve kapalı yağmurluklarınızın içinde güzelliğinizi ortaya çıkarmanın tek yolu saçlarınız. Ancak devamlı kullandığınız saç şekillendiricilerinin saçınıza vereceği zararın da farkındasınız

Kış boyu saç sağlığınıza özen göstererek yaz aylarına pürüzsüz ve canlı renklerdeki saçlarınızla etkileyici bir giriş yapmak harika olmaz mı?

Yumuşacık pürüzsüz elektriklenmeyen ve kabarmayan saçlar için FrizzEase Hair Serum Thermal Protection Formula saçlarınızı ısı veren şekillendiricilerin yıpratıcı etkilerinden koruyacak çok pratik bir çözüm sunuyor...

FrizzEase Hair Serum Thermal Protection Formula Onarıcı Bakım Serumu Isıya Karşı Koruyucu Formül özel formülüyle saçları fön maşa gibi ısı veren şekillendiricilerin neden olduğu yıpranma ve renk solmalarına karşı korumaya yardımcı oluyor Ayrıca elektriklenme ve kabarma problemini önlemeyi destekliyor Tercihinize göre ıslak ya da kuru saçınıza uygulayabilirsiniz.

FrizzEase Hair Serum Thermal Protection Formula

Onarıcı Bakım Serumu Isıya Karşı Koruyucu Formül Fiyatı 38 TL

 
Top Bottom