Saç Ekimi-Saç Nakli hakkında bilgi

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Katılım
24 Hzr 2011
Mesajlar
9,912
Beğeniler
114
Şehir
Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
#1
Saç Ekimi Yöntemi , Saç ektirme , Saç ekimi fiyatları

SAÇ EKİMİ​

İnsanların büyük bir çoğunluğunun saçlarıyla ilgili, birbirinden değişik problemleri oluyor. Kadınlarda hamilelik ve doğumdan dolayı oluşan metabolik değişiklikler saçların dökülmesine neden olurken, hormonal dengesizlik durumlarında, erişkinlerin yanı sıra, çocuklar da bile kaş ve kirpiklerde dökülmeler görülüyor. Neredeyse her gün bir yenisi çıkan bitkisel ürünler, şampuanlar, kremler ve benzeri değişik birçok ürünlerin vaat ettiği boş söz verilerinin aksine, saç ekimi ya da saç nakli, dökülme problemine karşı kalıcı ve kesin bir çözüm sunuyor. Son yıllarda özellikle internet ortamı, bir kısmı sözde mucize sonuçlar vaat eden krem ve spreylerin, bir kısmı tamamen doğal bitkisel olduğu iddia edilen ürünlerin çöplüğü haline geldi. Bilimsel bilgilerden uzak, çekici ve seksi kadınlar arasında gülücükler dağıtan erkek fotoğraflarıyla bu ürünleri pazarlayanlar, tıbbi, gerçek ve bilimsel bir yöntem olan saç ekimi hakkında da olumsuz söylentiler çıkarmaktan geri kalmıyorlar.

Saç ekimi, gerek kadınlarda, gerekse erkeklerde son derece yüz güldürücü sonuçlar sunan bir uygulamadır. Sistemik lupus eritematosus ve benzeri hastalıkları olan kişilerde bile son derece olumlu sonuçlar veriyor. Kısaca, saç ekimi ya da saç nakli, saçların yoğun olarak bulunduğu ense ve yan bölgelerden saçların kökleri alınarak, saçların döküldüğü ya da seyrekleştiği bölgelere, transfer edilmesi işlemidir.

SAÇ NAKLİ​

Merkezimizde, saç nakli işlemi, saç ekimi konusunda uzmanlaşmış estetik ve plastik cerrahi uzmanının önderliğinde, bilimsel prensipler doğrultusunda, saç ekimi öncesi, saç ekimi işlemi ve saç ekimi sonrası bakım konusunda özel eğitim sahibi profesyonel ekibimiz tarafından size her türlü sağlık desteğini sunacak en iyi steril hastane ortamında yapılmaktadır.

FUE tekniği ile saç ekimi, yani follicular unit extraction tekniği, ya da FUT tekniği ile saç ekimi, yani follicular unit transfer tekniği merkezimizde, hastane ortamında ve en modern donanıma sahip steril ameliyathane ortamında, lokal anestezi altında uygulanmaktadır. Bazen saç ekimi uygulamaları ekilecek alanın genişliğine bağlı olarak 6-8 saat gibi uzun bir süre alıyor olsa da saç ekimi esnasında gerek profesyonel ekibimizin muhabbeti, gerekse TV seyretme, müzik dinleme ya da belki de hafifçe kestirme ve istirahat etme imkanı olmasından dolayı canınız sıkılmayacak şekilde zaman akışını sağlamaktadır.

Uzman ekibimizin, saçlarınızın ekilmiş olduğu hiçbir kimse tarafından anlaşılamayacak şekilde uygulayacağı doğal saç ekimi konusundaki modern saç ekimi teknikleri ile size, daha genç, daha doğal bir görünüm kazandıracak, kendinize olan özgüveninizi de arttıracaktır.

Saç ekimi fiyatları

Saç ekimi fiyatları, değişken olup, saç ekimi için uygulanan yönteme göre, eğer FUE yöntemi ile saç ekimi yapılacaksa ekilecek kök sayısına göre değişir. Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için öncelikle ne kadar genişlikte bir bölgeye, kaç adet kök ekileceğinin belirlenmesi gerekir. Yapılacak muayenenin ardından saç ekimi fiyatı size bildirilir.
 

Benzer konular

Top