Saç Modelinizi Bulun, Online Saç Şekillendirme

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,477
Beğeniler
9,011
Takım
GALATASARAY
#1
Özellikle bayanlar kuaföre gitmeden önce hangi saç şeklinin kendisine yakışacağı konusunda kara kara düşünür. Hatta yetmez arkadaş çevresinden fikirler alır.

En iyisi siz, kendinize hangi saçın yakışacağına kendiniz bakın. :) Online saç ve makyaj programı ile kendinize uygun saç şekline ve makyaja karar verebilirsiniz...

Gelelim bunu nasıl yapacağınıza...

Öncelikle tercihen saçlarınız bağlı şekilde ve önden çekilmiş bir yüz resminize ihtiyaç var. Artık herkesin elinde fotoğraf ekebilen bir telefon olduğuna göre bu basit bir aşama. Resminiz çektikten sonra artık ilgili siteye gidebiliriz. Ben online aşamalarını göstermek için netten bulduğum aşağıdaki resmi kullandım.


Saç şekillendirme sitesine gitmek için TIKLAYIN

Hemen belirtelim. Bu sitede sadece saç değil makyaj da (göz, dudak, yüz) yapabilir, hatta gözlük seçimi bile yapabilirsiniz. Resimlerdeki diğer sekmelere tıklayarak bunları da test edebilirsiniz.Siteye girdikten sonra alttaki resimde gösterilen alana tıklayıp kendi resminizi yükleyin.Resminizin yüklenmesini bekledikten sonra resimde alan seçimi için bir pencere geliyor. Bu aşamada resim alanını belirledikten sonra Next butonuna tıklayın.Sonra aşamada dudakların ve gözlerin yerleri soldaki resimle örtüşüyorsa Yes butonuna tıklayın. Eğer örtüşmüyorsa maus ile uygun yerleri işaretleyin ama büyük ihtimalle buna ihtiyaç duymazsınız.Artık yüzlerce model denemesi yapabilirsiniz. Saçlar üzerindeki noktacıkları tutarak uygun yerleşim yapabilirsiniz. Aşağıdaki resimde sol üstteki sekmeler dikkat ederseniz biz HAIR sekmesi ile işlem yaptık. Diğer sekmeleri deneyerek oldukça eğlenceli sonuçlara ulaşabilirsiniz.Başka bir örnek...


İyi eğlenceler. En güzel saç modelini bulmanız umuduyla :)
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,477
Beğeniler
9,011
Takım
GALATASARAY
#3
İlk seçtiğim model iyi değildi. Gerçekten harika sonuçlar elde edilebiliyor saç şekillendirme konusuna :) Denemelerinizin ekran görüntülerini eklerseniz güzel olur ;-)
 

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Katılım
8 Arl 2012
Mesajlar
6,751
Beğeniler
4,719
#4
Bu uygulamayı geçen sene kullanmıştım eğlenceli bir şey, bayağı fikir de veriyor insana :)
 
Top