1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Saçma bir çilek testi:)

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve -araz- tarafından 28 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    kokolojiyi bilenler vardır aranızda.. kendini tanıma adı altında çeşitli esprili testler yapıyoruz.. onlardan biri :)
    öncelikle soruların doğru cevabı diye birşey yok, herkes kendi düşüncesini söylüyor. alttaki açıklama cevaplara bakmayalım ki eğlenceli olsun.. verdiğiniz cevapları unutmamaya çalışın..

bir çilek bahçesine girdiniz. çilekler o kadar nefis duruyor ki dayanamadınız ve çilekleri yemeye başladınız. kaç tane yediniz? çileklerini çalmakta olduğunuz sırada çiftçi ortaya çıktı ve bağırmaya başladı. kendinizi savunmak için ne dediniz? tüm olanı biteni bir kenara bırakıp söyleyin çileklerin tadı nasıldı?

cevaplarınızı unutmayın, şimdi neyin ne anlama geldiğine geçiyoruz

çaldığınız çilek sayısı aşık olduğunuza inandığınız kişi sayısını gösterir. bir tane yedikten sonra durduğunuzu söylediyseniz aşk hayatında sadık birisiniz. iki haneli sayılarla cevap verenleriniz ise libidolarını frenlemeyi düşünmeliler:huni:
    kendinizi savunmak için çiftçiye söylediğiniz sözler yasak ilişki sırasında yakalanırsanız söyleyeceklerinize eştir
    çileklerin tadı hakkında söyledikleriniz ise geçmiş ilişkiniz hakkında düşündüklerinize eşdeğer:)

benim cevaplarım 3 çilek yedim,hamileydim aşerdim:),çileklerin tadı ekşiydi:)::)

2. KarhaN

KarhaN Aktif

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Kokoloji'nin ilk kitabını almıştım fakat sonradan farklı bir kitap yayımlandı mı bilmiyorum çünkü bu çilek sorusunu hatırlayamadım bir an.
    Ben 2 çilek yedim ve çok lezzetliydi. Çiftçi yakaladığında da; canım istedi iki tanecik yedim ne olmuş yani, göz hakkı denen bir şey var diyecektim : )

Sayfayı Paylaş