1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Saçmalık mı desem, ne desem bilemedim?

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve SizinSesiniz tarafından 21 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    Saçmalık Bölümü Bulamadığım İçin Buraya Açtım

Bir deli kuyuya taş attı bütün dünya çıkaramadı. 21 Aralık için geri sayım sürerken çılgınlık had safhaya ulaştı.

21 Aralık'ta dünyada sadece 2 köyün ayakta kalacağına inananlar Türkiye'deki Şirince ile Fransa'daki Bugarach köyünün yolunu tutuyorlar.

DALGA KONUSU OLDU

Semra Özal ile sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın da Şirince'nin 21 Aralık'tan kaçan ünlü konukları olacağı söyleniyor.

Bir kesim ise bilimadamları,NASA ve din alimlerinin açıklamalarına rağmen bu senaryoya inananları diline dolamış durumda.

Sosyal medyada ise Şirince için yapılan bu efsaneyi ti’ye alan bir “aktivite programı” oldukça ilgi görüyor.

İŞTE DALGA GEÇİLEN KIYAMET PROGRAMI

2. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    ‎"Insanlar Camiilerle ve camiilerin süsüyle övünmedikçe,Kıyamet Kopmaz"

Hz.Muhammed (s.a.v) :)

3. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    gerçekten yeri ve zamanı geldiğindede bu kadar dalga geçebilcekler mi merak ediyorum

Sayfayı Paylaş